Choinka ubrana w życzenia w NoVa Park


Choinka ubrana w życzenia w NoVa Park
2018-12-07
Wielkimi krokami zbliża się najpiękniejszy czas w roku. Co chciałbyś znaleźć pod choinką w tę Gwiazdkę?

Wypowiedz życzenie … a w te Święta dostaniesz to, o czym marzysz! W dniach 8-16 grudnia w godzinach 12.00-20.00 odwiedź NoVa Park i napisz swoje życzenie, które zawiśnie na choince ustawionej w samym sercu NoVa Park. Na autorów 10 najciekawszych i najbardziej oryginalnych marzeń czekają nagrody o wartości 1000 złotych każda. Laureatów konkursu poznamy 22 grudnia.

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen radości i piękna. Magiczna pora, kiedy spełniają się marzenia. W ich spełnieniu pomoże NoVa Park, gdzie w dniach 8-16 grudnia (z wyłączeniem 9 grudnia – niedziela niehandlowa) odbędzie się konkurs „Choinka ubrana w życzenia”.

Jak wziąć udział w świątecznej zabawie? Wystarczy w czasie trwania akcji w godzinach 12.00-20.00 przyjść do NoVa Park, odwiedzić Punkt Obsługi Akcji zlokalizowany przy windzie panoramicznej na poziomie 0 i zdradzić nam swoje marzenie, które następnie zawiśnie na bożonarodzeniowym drzewku. Spośród otrzymanych zgłoszeń Komisja Konkursowa wybierze 10 najciekawszych i najbardziej kreatywnych życzeń. Ich autorzy otrzymają nagrody o wartości 1000 zł każda. Prezenty zostaną wręczone zwycięzcom w sobotę, 22 grudnia o godz. 15.00.

„Każdy lubi otrzymywać prezenty, a grudzień sprzyja temu w pełni. Z okazji nadchodzącej Gwiazdki NoVa Park przygotowało nietypową akcję, w której będziemy nagradzać najbardziej kreatywne życzenia naszych klientów. Podziel się z nami na Święta swoim marzeniem i powalcz o jego spełnienie. Zapraszamy do udziału w konkursie” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin konkursu „Choinka ubrana w życzenia” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.pl

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl