Chroń tak bardzo, jak kochasz - ochrona dla dorosłych


Chroń tak bardzo, jak kochasz - ochrona dla dorosłych
2019-04-16
Niezależnie od tego, czy spacerujemy w słońcu, czy aktywnie wypoczywamy – najważniejsze jest, aby w pełni cieszyć się każdą chwilą. Nie zapominajmy jednak, że latem wzrasta niebezpieczeństwo poparzeń słonecznych.
Laboratoria Dermatologiczne Avène po raz kolejny stawiają milowy krok w dziedzinie ochrony przeciwsłonecznej. Łączą skuteczność i bezpieczeństwo preparatów przeciwsłonecznych z przyjemnymi konsystencjami, które są odpowiednie dla każdego!
 
 
OCHRONA TWOJEJ SKÓRY PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM I SUCHOŚCIĄ
 
NOWOŚĆ! B-PROTECT SPF 50+
 
Dzięki przełomowej formule 3 w 1, B-Protect 50+ jest przeznaczony dla wszystkich kobiet, które poszukują bezpiecznego rozwiązania do pielęgnacji oraz ochrony przed słońcem, z którego mogą korzystać każdego dnia w roku. B-Protect 50+ oferuje wyjątkowe potrójne działanie:
- przeciw promieniom UV
- przeciw zanieczyszczeniom
- upiększanie

B-Protect 50+ to produkt nowej generacji. Podczas aplikacji na skórę uwalniane są mikrokapsułkowane pigmenty. W ten sposób kolor zmienia się z białego w naturalny, cielisty. Dzięki temu, twarz wygląda promiennie ze  świetlistym akcentem. 
Wskazania
- codzienna, bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna
- wrażliwa skóra u dorosłych
- zastosowanie: twarz i szyja

Produkt jest dostępny wyłącznie w sieciach SUPER PHARM.

NOWA FORMUŁA/ NOWE OPAKOWANIE 
 
MLECZKO DO CIAŁA SPF 50+ (250 ML) i SPRAY DO CIAŁA SPF 50+ (200 ML) 
 
Skóra ciała jest wysoce podatna na wysuszenie. Pod wpływem działania czynników zewnętrznych  może dojść do zmniejszenia ilości i składu lipidów, obniżenia zawartości wody oraz zaburzeń rogowacenia. To wszystko skutkuje suchością skóry.
Wskazania
- bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna
- wrażliwa skóra u dorosłych
- zastosowanie: twarz i ciało

Właściwości
Spray SPF 50+ i Mleczko SPF 50+ do ciała od Eau Thermale Avène zapewniają optymalną ochronę UVB-UVA. Prekoferyl, fotostabilny prekursor witaminy E, działa w doskonałej harmonii z Thialidine. Dzięki temu zapewniona jest całkowita ochrona komórek przed wolnymi rodnikami. Spray SPF 50+ i Mleczko SPF 50+ wzbogacone o Wodę termalną Avène i roślinną glicerynę (silną substancję nawilżającą) chronią skórę zarówno przed słońcem, jak i przed wysuszeniem. Dodatkowo Spray SPF 50+ zyskał nowe, poręczne opakowanie bez korka. 

Nowe konsystencje dają niesamowite poczucie komfortu. Spray SPF 50+ oferuje lżejszą, bardziej płynną konsystencję, natomiast Mleczko SPF 50+ zapewnia bardziej aksamitną konsystencję. HYDRA-PROTECTIVE zapewnia trwałe nawilżenie i łagodzi suchość skóry, nie pozostawiając białej warstwy.

KONSYSTENCJA HYDRA-PROTECTIVE TO:
lekka konsystencja fluidu
natychmiastowy i długotrwały komfort
przeciwdziałanie suchości
do 6 godzin nawilżenia podczas ekspozycji słonecznej
 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redaktor.mag

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl