Crimen - Mercenary Tales na Meta Quest 2 i Pico już dziś!


2023-05-25
Już dziś o godz. 19.00 swoją premierę na Meta Quest 2 i Pico ma Crimen - Mercenary Tales – najnowsza propozycja od notowanej na NewConnect spółki Carbon Studio.

Już dziś o godz. 19.00 swoją premierę na Meta Quest 2 i Pico ma Crimen - Mercenary Tales  – najnowsza propozycja od notowanej na NewConnect spółki Carbon Studio. Emocjonujący slasher zabierze graczy w osiem pełnych przygód historii, poznanych z perspektywy wielu bohaterów, w tym m.in. łowcy wampirów czy złodzieja. Rozrywkę wzbogaca  ciekawa oprawa graficzna w stylu komiksowym. Zarząd Carbon Studio, z uwagi na konsekwentnie rosnącą liczbę użytkowników sprzętu VR, liczy że debiutująca gra zostanie ciepło przyjęta przez graczy i osiągnie oczekiwane wyniki sprzedażowe.

- Już dziś odbędzie się premiera jednej z naszych tegorocznych premier. O godz. 19.00 w ręce użytkowników Meta Quest 2 oraz Pico trafi Crimen - Mercenary Tales. – mówi Błażej Szaflik, prezes zarządu w Carbon Studio S.A.  Gra dostarczy fascynującą rozgrywkę opartą na przeróżnych baśniowych przygodach. Liczymy więc na spore zainteresowanie i pozytywne oceny graczy, wierząc że projekt ma szansę stać się kolejnym polskim longsellerem.

Już dzisiaj od godziny 19.00 gracze będą mogli zagrać w najnowszy slasher od Carbon Studio. Premierę poprzedzała akcja promocyjna tytułu, w ramach której twórcy udostępnili materiały z gry, w tym trailer projektu.

Crimen - Mercenary Tales to pierwszoosobowa gra VR typu slasher, której akcja rozgrywa się w XVII-wiecznej Europie. Grę wyróżnia możliwość wcielenia się w różnorodne postacie i humorystyczny styl walki przeciwko hordom przeciwników, a gracze mogą cieszyć się aż ośmioma różnymi przygodami.

- Crimem jest z pewnością wyjątkowym projektem. Tytuł charakteryzuje się krwawą akcją arcade slasher, która wyróżnia nas spośród konwencjonalnych gier VR opartych na fizyce. Do tego gra posiada bogatą i inspirowaną komiksową grafikę, a także nietypową oprawę muzyczną, bowiem poszczególne etapy rozgrywki wzbogaca słowiańska muzyka ludowa. Liczymy, że gracze docenią unikalność naszego najnowszego tytułu, co przełoży się na jego sprzedaż. – dodaje Aleksander Caban.

Carbon Studio ma już na swoim koncie kilka ciekawych i rozpoznawalnych tytułów. Jednym z ogólnoświatowych hitów jest gra The Wizards – Dark Times. Projekt od premiery cieszy się niesłabnącą popularnością, zarówno wśród graczy PC VR jak i entuzjastów gogli Meta Quest.

Rynek gier VR nieustannie się rozwija. Oczekuje się, że skumulowany roczny wskaźnik wzrostu rynku gier na urządzenia wirtualnej rzeczywistości (VR) w latach 2021–2026 wyniesie aż 33 proc. - wynika z raportu Research and Markets.

O Carbon Studio SA:

Carbon Studio to notowany na NewConnect pionier na polskim i europejskim rynku w dziedzinie developmentu gier dedykowanych technologii VR. Studio powstało w 2015 roku. Podstawową działalnością spółki jest tworzenie i wydawanie gier dedykowanych wiodącym platformom VR: Steam VR, Oculus, HTC, PlayStation VR, Microsoft VR. Carbon Studio ma także status wydawcy Sony PlayStation i Microsoft Xbox. Jednocześnie Studio rozwija swoją działalność w obszarze technologii Metaverse. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Franciszek Szukała

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl