Czarny Piątek Wyprzedaży w Centrum Janki


Czarny Piątek Wyprzedaży w Centrum Janki
2019-11-27
Piątek 29 listopada w Centrum Janki upłynie pod znakiem zakupowego szaleństwa, czyli Black Friday. Na Klientów czekają zniżki sięgające nawet 70%, a także upominki w podziękowaniu za zakupy dokonane w Centrum Janki.

Black Friday to jedna z ulubionych akcji rabatowych, która zawitała do Polski prosto ze Stanów Zjednoczonych. Tego dnia wiele marek kusi obniżką cen i zakupowymi okazjami. Do akcji przyłącza się również Centrum Janki, a na klientów czeka wiele atrakcyjnych rabatów przygotowanych przez kilkadziesiąt marek, w tym salony odzieżowe, sklepy obuwnicze, perfumerie czy butiki z akcesoriami.

Zniżki na zakupy czekają również w salonach, które pojawiły się w Centrum Janki w efekcie zakończonej niedawno rozbudowy. Asortyment w niższych cenach szykują m.in. sklepy Deichmann czy POSH.

Czarny Piątek w Centrum Janki to nie tylko szansa na udane zakupy, ale także okazja do zdobycia kart podarunkowych na kolejne zakupy w Jankach. Wystarczy:

  • zrobić zakupy za 1000 złotych, aby otrzymać kartę podarunkową o wartości 100 złotych (można sumować maksymalnie 4 paragony);
  • lub zrobić zakupy za 500 złotych, aby otrzymać kartę podarunkową o wartości 50 złotych (można sumować maksymalnie 3 paragony);
  • lub zrobić zakupy za 300 złotych, aby otrzymać kartę podarunkową o wartości 30 złotych (można sumować maksymalnie 2 paragony).

W puli mamy 450 upominków. Karty podarunkowe będą wręczane tylko za zakupy dokonywane w sklepach i punktach usługowych zlokalizowanych na terenie galerii.

„Jedyny taki dzień w roku! Dzień szalonych przecen i rabatów! Zapraszamy w piątek 29 listopada do Centrum Janki na Black Friday! Tego dnia nie tylko zrobią Państwo w Jankach zakupy w atrakcyjnych cenach, ale także mają Państwo szansę otrzymać upominek! Czekają karty podarunkowe na świąteczne zakupy” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Lista promocji na Black Friday w Centrum Janki jest dostępna na stronie internetowej www.chjanki.pl. Warto pamiętać, że część sklepów wydłuża okres obowiązywania promocji o kilka dni. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej lub w danym sklepie.

 

Dodatkowe informacje:

 

Centrum Janki

 

Główni operatorzy Centrum Janki to Leroy Merlin, Media Markt oraz hipermarket Auchan. Ofertę handlową Centrum uzupełnia 170 sklepów średnio powierzchniowych, w tym takie marki jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Oysho, C&A, Go Sport, H&M, KappAhl, Kazar, New Yorker, Reserved, Rossmann czy Sephora. Na terenie obiektu działają: CINEMA CITY, kompleks strefy food court z 20 restauracjami, restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie i cukiernie.

Właścicielami Centrum Janki są: spółka celowa CH Janki sp. z o.o., zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund, Global City RE Poland sp. z o.o., Leroy - Merlin Inwestycje sp. z o.o. oraz Taima Investments sp. z o.o. Obiektem zarządza Apsys Polska.

 

www.chjanki.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl