Czas niepowtarzalnych ofert w PAYBACK


2020-11-23
Black Week w e-commerce to wyjątkowe dni dla wszystkich polujących na unikalne oferty. W PAYBACK rusza 23 listopada. A zaraz po nim zaczyna się wielkie świąteczne odliczanie.

W ciągu ośmiu dni akcji na uczestników Programu czekają niepowtarzalne promocje. Kulminacją działań będzie oczywiście Black Friday, przypadający w tym roku na 27 listopada. 

W czasie promocji będzie można zgarnąć nawet do 30 razy więcej punktów niż zwykle. 

A już 1-go grudnia rozpoczynamy odliczanie do Świąt i zachęcamy do otworzenia pierwszego okienka z naszego specjalnego kalendarza w ramach kampanii Święta w PAYBACK. Każdego dnia aż do 24 grudnia uczestnicy Programu będą mogli skorzystać z niepowtarzalnych jednodniowych ofert punktowych przygotowanych przez najpopularniejsze sklepy online. Warto sprawdzać codziennie, co nowego i zupełnie unikalnego przygotowali Partnerzy akcji, wśród których są  m.in.: Allegro, RTV Euro AGD, Media Expert, eObuwie, Zalando Lounge, CCC.

W tym wyjątkowym przedświątecznym czasie nie zabraknie też ulubionych przez PAYBACK-owiczów promocji takich jak Mega Weekend czy Turbo Środa, dzięki którym można zdobyć nie tylko tysiące dodatkowych punktów, ale również znaleźć fantastyczne prezenty dla najbliższych.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja_Adequate

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl