Czekoladki na Dzień Matki w lubelskiej MOZAICE


Czekoladki na Dzień Matki w lubelskiej MOZAICE
2023-05-25
26 maja wszystkie mamy, które odwiedzą lubelską galerię MOZAIKA, mogą liczyć na słodki poczęstunek.
Dzień Matki to wyjątkowa okazja, aby wyrazić swoją wdzięczność i oddanie wobec tych niezastąpionych kobiet, które odgrywają w naszym życiu niezwykle ważną rolę – są naszymi pierwszymi nauczycielkami, opiekunkami i przyjaciółkami, nieustannie kochają i wspierają nas na każdym kroku. Ich poświęcenie, cierpliwość i miłość są nieocenione, dlatego warto celebrować Dzień Matki w sposób wyjątkowy, aby okazać im naszą głęboką wdzięczność.

Z tej okazji, w najbliższy piątek 26 maja wszystkie mamy, które w godzinach 11.00-19.00 wybiorą się na zakupy do centrum handlowego MOZAIKA w Lublinie, otrzymają słodki upominek w postaci pysznych czekoladek, rozdawanych przez hostessy. Ten mały, słodki gest ma na celu wyrażenie naszego uznania i podziękowania.

Powodów, aby odwiedzić w tym dniu lubelską galerię jest więcej. Możliwość zrobienia w spokoju wszystkich zakupów pod jednym dachem, kameralna atmosfera oraz duży, wygodny parking to tylko kilka z nich.

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Tomasz_PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl