Dbaj o swoje zdrowie: Weź udział w akcji Biustowniczki w Galerii Przymorze


Dbaj o swoje zdrowie: Weź udział w akcji Biustowniczki w Galerii Przymorze
2024-05-16
Galeria Przymorze zaprasza młode kobiety w wieku 18-35 lat na bezpłatne badania USG piersi, które odbędą się w dniach 17-18 maja w godz. 10.00-20.00.

W ramach akcji Biustowniczki, organizowanej przez Fundację Kapitan Światełko, chcemy zachęcić młode kobiety do dbania o swoje zdrowie i profilaktyki nowotworowej.

Każdego roku w Polsce diagnozuje się ponad 1000 przypadków raka piersi u młodych kobiet. Brakuje jednak szeroko dostępnych programów profilaktycznych skierowanych właśnie do tej grupy. Organizując akcję Biustowniczki, Fundacja Kapitan Światełko postanowiła zmierzyć się z tym wyzwaniem, oferując młodym kobietom w wieku 18-35 lat bezpłatne badania USG piersi.

Podczas wydarzenia kobiety będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań przeprowadzanych przez kobiety-lekarzy, co zapewni maksymalny komfort. To wyjątkowa okazja, by bez stresu, opłat i zbędnych formalności zadbać o swoje zdrowie.

Dodatkowo, uczestniczki akcji będą mogły nauczyć się samobadania piersi – kluczowej umiejętności w profilaktyce nowotworów piersi. Wczesne wykrywanie zmian może uratować życie, dlatego tak ważne jest, by każda kobieta umiała przeprowadzać regularne samobadanie.

„Akcja Biustowniczki to kolejny krok w naszej misji promowania zdrowego stylu życia i profilaktyki. Pragniemy, aby każda młoda kobieta miała dostęp do badań profilaktycznych i wiedziała, jak ważne jest dbanie o siebie. Zachęcamy wszystkie kobiety w wieku 18-35 lat do wzięcia udziału w tej akcji – to inwestycja w Wasze zdrowie i przyszłość” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

W zabieganym świecie często zapominamy o najważniejszym – o sobie. Akcja Biustowniczki przypomina, że Twoje zdrowie jest najcenniejsze. To czas, by zatrzymać się na chwilę i zadbać o  siebie. Dlatego w dniach 17-18 maja przyjdź do Galerii Przymorze i dołącz do społeczności kobiet świadomie dbających o swoje zdrowie.

Akcja Biustowniczki odbędzie się w Galerii Przymorze, na parterze, przy Zielonej Ścianie.

Informacje o firmie:

Galeria Przymorze powstała w 2009 roku i jest zlokalizowana w sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze przy ul. Obrońców Wybrzeża 1, obok najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”. Ofertę handlową centrum tworzy 68 najemców, a głównymi z nich są: hipermarket E.Leclerc oraz sklepy C&A, CCC, Dealz, Decathlon, Deichmann, Hebe, Jysk, Pepco czy RTV EURO AGD. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Zdrofit.

 

Galeria Przymorze to harmonia miasta i natury. Wokół centrum znajdują się liczne tereny zielone, w tym blisko położony park. Przyroda okalająca budynek Galerii została także przeniesiona do środka – Zielona Ściana to aż 100 m2 pokrytych kilkudziesięcioma gatunkami roślin, oczyszczającymi powietrze.

 

Właścicielem Galerii Przymorze jest Immogdańsk sp z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

 

www.galeriaprzymorze.pl

 

 

O APSYS:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use oraz inwestycjach mieszkaniowych. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Apsys zawsze był firmą z wizją i ambicjami, by realizować unikalne projekty, tworzyć miejsca ikoniczne, znaczące, na stałe wpisujące się w tkankę miejską. Począwszy od 2022 r. w swojej działalności spółka kieruje się hasłem “Razem, inne miasto jest możliwe”. Apsys chce jeszcze mocniej i odpowiedzialniej wykorzystywać potencjał miast, wpływać na ich przemiany uwzględniając potrzeby środowiskowe, pobudzać rozwój społeczny i ekonomiczny, a ponadto wspólnie, w oparciu o dialog z interesariuszami, tworzyć komfortowe otoczenie dla ludzi. Celem strategicznym firmy jest zmiana miast na lepsze i tworzenie wyjątkowych miejsc, dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są̨ dopasowane do potrzeb klienta. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 15 obiektach handlowych zlokalizowanych w 12 największych miastach. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie i inwestycje Ogrody Staromiejskie we Wrocławiu.

 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl