Dbamy o ptaki zimą – poznajemy ich zwyczaje i budujemy budki w Centrum Handlowym Czyżyny


Dbamy o ptaki zimą  – poznajemy ich zwyczaje i budujemy budki w Centrum Handlowym Czyżyny
2018-11-14
Już 17 listopada w godz. 11:00 – 16:00 Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza do udziału w wydarzeniu, podczas którego poznawać będziemy ptasie zwyczaje i przygotujemy budki dla ptaków.

Główną atrakcją wydarzenia będą warsztaty dekorowania budek dla ptaków, zorganizowane wspólnie z Leroy Merlin. Przygotowanych zostanie aż 100 budek, które uczestnicy będą mogli zabrać ze sobą i powiesić w ogrodzie, na balkonie lub w parku.

 

Dodatkowo, przedstawiciel Małopolskiego Towarzystwa Ornitologicznego podzieli się z uczestnikami wiedzą na temat ochrony i dokarmiania ptaków zimą oraz opowie o zimujących w Polsce ptakach, ich potrzebach i przyzwyczajeniach. Ornitolog przedstawi także zasady konstruowania skrzynek lęgowych i karmników.

 

Z wydarzeniem powiązany jest także konkurs na Facebooku CH Czyżyny, w którym już teraz zachęcamy do obserwowania przyrody i dzielenia się zdjęciami oraz filmami pokazującymi, jak zwierzęta przygotowują się do zimy.

 

Szczegóły na www.centrum-czyzyny.pl oraz www.facebook.com/CHCzyzyny/

 

Partnerzy wydarzenia: Leroy Merlin oraz Małopolskie Towarzystwo Ornitologiczne


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat2

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl