DEALZ wybiera Galerię Askana w Gorzowie Wielkopolskim


2023-03-14
DEALZ wybrał Galerię Askana w Gorzowie Wielkopolskim na swoją kolejną lokalizację. Ta lubiana marka będzie zlokalizowana na parterze i zajmie powierzchnię ponad 440 m kw. Nowa umowa to kolejny krok w rozwoju galerii zarządzanej przez CREAM Property Advisors.

 DEALZ wybrał Galerię Askana w Gorzowie Wielkopolskim na swoją kolejną lokalizację. Ta lubiana marka będzie zlokalizowana na parterze i zajmie powierzchnię ponad 440 m kw. Nowa umowa to kolejny krok w rozwoju galerii zarządzanej przez CREAM Property Advisors.

Anna Sip, Dyrektor marketingu Galerii Askana podkreśla „Cieszy nas, że międzynarodowa sieć sklepów DEALZ wybrała Askanę na kolejną swoją realizację. To świadczy o potencjale miejsca i ma wpływ na wzbogacenie oferty handlowej miejsca. Sklep tej marki ma niewątpliwie wiele zalet, a jedną z nich jest na pewno oferta produktów niedostępnych w innych sklepach. Jesteśmy pewni, że będzie to udana współpraca i pozwoli na wykorzystanie potencjału Askany i marki DEALZ."

Wielkie otwarcie sklepu DEALZ w Galerii Askana jest zaplanowane na 17 marca godz. 9.00.  Nie zabraknie niespodzianek przygotowanych przez markę, a wśród nich vouchery i słodkości na powitanie.

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce otworzono w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 190, marka wciąż się rozwija. Szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek zapewnia wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. DEALZ stawia na produkty wysokiej jakości w korzystnych cenach - nie na specjalne okazje, nie od czasu do czasu, ale na co dzień!

  • Facebook Galerii Askana - https://www.facebook.com/GaleriaAskana
  • Instagram Galerii Askana - https://www.instagram.com/galeriaaskana/
  • Aplikacja mobilna - do pobrania https://emplate.app/download/aska/www
  • Kanał Youtube Galerii Askana - https://www.youtube.com/user/galaskana

 

GALERIA ASKANA ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym prawie 19 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której znajduje się multipleks Helios z pięcioma salami na 1,2 tys. osób, a wśród salonów wiele lubianych i obecnych jedynie w tej gorzowskiej galerii sklepów jak m.in.: Solar, Kazar, Venezia, Femestage, Vistula & Wólczanka, Bytom, Molton, Pierre Cardin, Ochnik. Więcej na: www.galeria-askana.pl

CREAM Property Advisors oferuje pełny zakres usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Firma specjalizuje się w asset i property managemencie, leasingu powierzchni handlowych i biurowych, sprzedaży nieruchomości oraz obsłudze prawnej rynku nieruchomości. Spółka oferuje ponadto zaawansowane usługi zarządcze pod nazwą Quattro: CNC, C360 Sell Me oraz C-RTM, których zadaniem jest generowanie wzrostu wartości nieruchomości, opracowywanie strategii komercyjnych i marketingowych dla budynków komercyjnych oraz przygotowanie obiektów do sprzedaży. Więcej informacji: cream-advisors.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AnnaSip

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl