Develia przekazuje mieszkania w XIII etapie Słonecznego Miasteczka


2022-12-08
Develia rozpoczęła przekazywanie nabywcom lokali w XIII etapie Słonecznego Miasteczka - jednej z najbardziej popularnych inwestycji dewelopera w Krakowie. W ramach tego osiedla przez ponad 10 lat firma wybudowała już blisko 1400 mieszkań.

Słoneczne Miasteczko to osiedle kameralnych, 3-piętrowych budynków, które od ponad 10 lat rozbudowywane jest w cichej i zielonej części Krakowa, przy ul. Henryka i Karola Czeczów w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. W ramach XIII etapu powstało 108 lokali mieszkalnych o metrażach od 24 do 92 m kw. i zróżnicowanych aranżacjach przestrzennych – nabywcy mogli wybierać od kawalerek do przestronnych, dwupoziomowych mieszkań 5-pokojowych. Do wszystkich – w zależności od kondygnacji – przypisane są balkony, loggie lub tarasy. Na potrzeby mieszkańców powstała też podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Całość zrealizowano w podwyższonym standardzie deweloperskim z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Kupujący doceniają szeroki wybór funkcjonalnych metraży, pełną infrastrukturę z drogami wewnętrznymi, zielonymi skwerami, placami zabaw oraz atrakcyjną cenę, wyróżniającą się na tle krakowskiego rynku pierwotnego. W naszej ofercie pozostały jeszcze gotowe mieszkania w XIII etapie inwestycji oraz lokale powstające w ramach  XIV etapu Słonecznego Miasteczka. Ich ceny zaczynają się już od 6350 zł za metr kwadratowy. Zakończenie XIV etapu inwestycji  zaplanowane jest na październik 2023 roku – zapowiada Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.  

Bieżanów-Prokocim to dzielnica, która łączy w sobie zalety rozbudowanej infrastruktury lokalnej z dobrym dojazdem do pozostałych części Krakowa. W okolicy nie brakuje przedszkoli, szkół, sklepów i placówek ochrony zdrowia. Niska zabudowa i obfitość terenów zielonych pozwalają jednocześnie odpocząć w ciszy i spokoju od wielkomiejskiego zgiełku. Wschodnia obwodnica autostrady S7 umożliwia szybki wyjazd z miasta. Tuż obok osiedla znajduje się oddana niedawno stacja kolejowa Kraków Złocień – za pośrednictwem szybkiej kolei aglomeracyjnej dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Słoneczne Miasteczko to nie jedyna inwestycja Develii w Krakowie. W sprzedaży znajdują się projekty Centralna Park na Czyżynach, Przy Mogilskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony oraz Grzegórzecka 77 na Grzegórzkach.

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 101 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

O DEVELII 

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce, realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.  Od 2007 r. Develia (poprzednio LC Corp) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2021 r. firma wypracowała 911,9 mln zł przychodów ze sprzedaży i 153,9 mln zł skonsolidowanego zysku netto.

Kontakt dla mediów:


Mariusz Skowronek, Tauber Promotion

698 612 866, mskowronek@tauber.com.pl

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl