Develia rozpoczyna sprzedaż trzeciego etapu Via Flora


Develia rozpoczyna sprzedaż trzeciego etapu Via Flora
2024-06-11
Do oferty sprzedażowej wprowadzony został trzeci etap projektu Via Flora realizowanego przez Develię w Gdańsku. W jego ramach powstaną dwa kameralne budynki z 85 mieszkaniami. Ceny w tej inwestycji zaczynają się od 11 099 zł za metr kwadratowy.

Via Flora to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w zielonej dzielnicy Gdańska - Chełmie. W ramach III etapu osiedla zaplanowane zostały dwa 4-piętrowe budynki o eleganckiej, stonowanej architekturze, w których znajdzie się w sumie 85 mieszkań. Wybierać można spośród szerokiej palety rozkładów i metraży. W zależności od kondygnacji do każdego mieszkania będą przylegały przeszklone balkony lub tarasy z zielonymi ogródkami.

- Via Flora to projekt cieszący się dużym zainteresowaniem klientów. Udało nam się w nim połączyć wiele korzyści, w tym m.in. spokojną okolicę, bliskość terenów zielonych, bogatą infrastrukturę lokalną oraz dobry dojazd do centrum miasta i uczelni wyższych. Dlatego też kupno mieszkania w tej inwestycji jest atrakcyjne dla rodzin z dziećmi, ale to także ciekawa opcja inwestycyjna. Chełm to dzielnica ciesząca się dużą popularnością wśród wynajmujących mieszkania w Gdańsku - podkreśla Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy energooszczędnych materiałów budowlanych przyszli właściciele będą płacić niższe rachunki za prąd i ogrzewanie. Na potrzeby zmotoryzowanych przygotowana zostanie podziemna hala garażowa i naziemne miejsca postojowe. Dla najmłodszych zaplanowano plac zabaw, a miłośnicy dwóch kółek będą mieli do dyspozycji pomieszczenia na jednoślady, wiaty postojowe i parkingi dla rowerów. Przygotowane zostanie również miejsce do ładowania pojazdów elektrycznych. Przestrzenie wspólne pomiędzy budynkami urozmaicą alejki spacerowe, atrakcyjne place zabaw, plenerowa siłownia i zróżnicowane elementy małej architektury. Na terenie osiedla powstaną ogrody deszczowe - specjalne tereny obsadzone ozdobną roślinnością. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy będą mogli cieszyć się atrakcyjnym, bioróżnorodnym otoczeniem.

Projekt Via Flora wyróżnia unikalna lokalizacja zapewniająca nie tylko bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, ale również bardzo dobrą komunikację z innymi rejonami Trójmiasta. W zasięgu kilkunastominutowego spaceru znajduje się malowniczo położony nad kanałem Raduni Park Oruński, trzeci co do wielkości park w Gdańsku. Miłośnicy aktywnego trybu życia docenią również bliskość Kozaczej Góry, Gaju Ojców nad zbiornikiem „Augustowska" czy zielonych łąk pobliskiego Jaru Wilanowska. W najbliższym sąsiedztwie nie brakuje również sklepów (m.in. Lidl, Biedronka, Kaufland), punktów usługowych, placówek ochrony zdrowia, szkół oraz przedszkoli. Osiedle od gdańskiej starówki dzieli mniej niż 5 km.


O DEVELII 

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i we Wrocławiu. Od 2007 r. Develia jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała 52 osiedla, składające się w sumie ze 138 etapów inwestycyjnych - to 20 tys. mieszkań o powierzchni 1 mln m kw. W 2022 r. firma wypracowała 1067,9 mln zł przychodu ze sprzedaży i 231,8 mln zł skonsolidowanego zysku netto. W lipcu 2023 r. Develia nabyła 100% udziałów polskich spółek zależnych od Nexity, francuskiej firmy deweloperskiej.

Kontakt dla mediów:

Mariusz Skowronek, Tauber Promotion

698 612 866, mskowronek@tauber.com.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl