Devo na targach Warsaw Home 2022


Devo na targach Warsaw Home 2022
2022-10-17
Już niebawem ruszy 6. edycja wydarzenia Warsaw Home & Contract w podwarszawskim Nadarzynie. To największe w Europie biznesowe spotkanie osób i firm z branży wnętrzarskiej, na którym swoje kolekcje mebli łazienkowych zaprezentuje również firma Devo.

Na tegorocznej edycji targów Warsaw Home & Contract będzie można poznać ofertę aż 700 wystawców zarówno z Polski, jak i innych krajów. Wydarzenie zostało podzielone na 6 sektorów - meble, tekstylia, kuchnia, oświetlenie, łazienka, architektura i materiały wykończeniowe. Firma Devo zaprezentuje swoje kolekcje mebli w strefie łazienkowej.

Specjalnie zaprojektowane stoisko o powierzchni ponad 320 m2 zaaranżowane zostało tak, by pokazać najważniejsze 15 kolekcji z 22 dostępnych w katalogu marki.

Już od progu gości witać będzie olbrzymie zdjęcie kolekcji LOTOS zaprojektowanej przez Krzysztofa Chróścielewskiego. Ta  metalowa kolekcja znana jest zapewne wszystkim wielbicielom stylu industrialnego. Przechodząc w głąb stoiska, krążąc pomiędzy ścianami tworzącymi iluzoryczne łazienki, odnajdziemy jeszcze dwie kolekcje tego projektanta: szykowną i wytworną MOCCA 2.0 ze złotymi wykończeniami oraz  eleganckie DANUBIO 2.0.

Nie zabraknie oczywiście nagrodzonych nagrodą must have kolekcji SONET, MOOD oraz OVAL zaprojektowanych przez GRYNASZ STUDIO. Będzie można je zobaczyć w nowych zestawieniach kolorystycznych, nawiązujących do najnowszych trendów.

Na gości czekać będzie również strefa odpoczynku w postaci wygodnych kanap, gdzie będzie można przysiąść i zapoznać się z katalogiem marki Devo, porozmawiać o kolekcjach z ekspertami Devo, a także odbyć w zaciszu spotkania biznesowe w specjalnie zaprojektowanym do tego pokoju.

Goście specjalni

W drugim dniu targów - 20 października o godz. 15.00 będzie można osobiście porozmawiać z projektantami aż 8 kolekcji mebli Devo, które są prezentowane podczas wydarzenia - GRYNASZ STUDIO. Z Martą Niemywską-Grynasz i Dawidem Grynaszem będzie można podyskutować o poszczególnych liniach, które stworzyli dla marki Devo, dowiedzieć się skąd czerpali inspiracje do swoich projektów, a także pokonwersować o bieżących trendach i wzornictwie. To wszystko przy lampce delikatnego wina i wykwintnych przekąskach, które dodatkowo umilą ten inspirujący czas.

Poza wspomnianymi wyżej kolekcjami, które wyszły spod ręki Grynasz Studio, na stoisku dla gości czekać będą kolekcje: AMARO 2.0 - zestaw prostych, a jednocześnie oryginalnych rozwiązań dla miłośników funkcjonalności, KORAL - modułowy zestaw brył do indywidualnej aranżacji przestrzeni, VENA ARTE 2.0 o giętej linii, ryflowana  i elegancka GLORIA 2.0, tym razem w kolorze fiord przywodzącej na myśl kolor wody u norweskich wybrzeży.

Wielbiciele minimalizmu szczególnie docenią zapewne chłodną modernistyczną formę linii  ETNA 2.0, która zaspokoi potrzeby miłośników prostych i funkcjonalnych rozwiązań.

Różnorodność oferty, którą zaprezentuje marka Devo podczas tegorocznej edycji Warsaw Home, z pewnością pozwoli na spojrzenie na łazienkę w sposób bardziej kreatywny, podkreślając jej szczególny design.

Chcąc wykorzystać ten targowy czas na spotkania z klientami, architektami i projektantami firma Devo zaprasza  serdecznie na stoisko Devo do hali B stoisko B 2.64!

Dodatkowe informacje www.devo.pl

O Devo

Firma Devo, założona przez Jerzego Karwackiego, to wiodący polski producent mebli łazienkowych działający od 1990 roku. Systematycznie rozwijając i podnosząc poziom swoich produktów Devo dołączyło do grona światowych marek proponując nowe kierunki rozwoju wzornictwa mebli łazienkowych. Przekraczając kolejne granice w dążeniu do stworzenia oferty z nowoczesnymi i niebanalnymi kolekcjami, Devo przyjęło za cel spełnienie potrzeb i oczekiwań klientów o najbardziej wyszukanych gustach.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl