Dziecięca kolekcja butów Skechers SS 2019


Dziecięca kolekcja butów Skechers SS 2019
2019-03-22
Dziecięca kolekcja butów Skechers SS 2019 wyróżnia pięć modeli: Skechers Energy Lights, Skechers S-Lights, DLT-A, Skechers Sport.

Skechers Energy Lights

Energy Lights to niezaprzeczalny hit wśród dzieci. Buty najnowszej generacji mają nie tylko święcące podeszwy, ale również cholewkę! Dwa przyciski umiejscowione na języku odpowiedzialne są za migotanie boków butów oraz podeszwy.
Kolekcja dla chłopców została uzupełniona o klasyczne kolory takie jak czerń i biel, natomiast dziewczynki ucieszą się z barwnych i fantazyjnych ozdób. Linia Energy Lights posiada dziewięć różnych wariantów świateł i 18 lampek LED znajdujących się w podeszwie, świecących do sześciu godzin, które można ładować za pomocą kabla USB.

Skechers S-Lights

Wiosenna kolekcja modeli S-Lights nabiera kolorów! W przypadku butów dla chłopców dominują barwy neonowe i ciekawe wzory. W linii dla dziewczynek dużą rolę odgrywają ozdobne detale takie jak: barwne, świecące podeszwy, metaliczne elementy, satynowe sznurówki i niebanalne motywy. Wiele modeli posiada przycisk „on/off” znajdujący się w sprzączce typu bungee, który sprawia, że podeszwy świecą. Odłożone na bok buty wyłączą się automatycznie po minucie.

DLT-A

W kolekcji wiosna-lato 2019 znajdziemy modele kultowych D’Lites stworzone specjalnie dla dzieci!  Linia dostępna jest w klasycznych kolorach: czerni i bieli. Wszystkie buty, tak jak w kolekcji dla dorosłych wyposażone są w piankę Air Cooled Memory Foam, która zapewnia niezrównany komfort podczas użytkowania.

Skechers Sport

Kolekcja Kids Sport przede wszystkim oferuje niezwykle bogatą paletę kolorów. W modelach dla chłopców przeważają barwy neonowe jak limonka, niebieski i pomarańczowy. Dla dziewczynek przygotowano subtelniejsze kolory, błyszczące motywy, nadruki i satynowe sznurówki.

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aliganza

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl