Eksplozja kolorów podczas przeglądania, czyli Opera GX z integracją CORSAIR iCUE!


Eksplozja kolorów podczas przeglądania, czyli Opera GX z integracją CORSAIR iCUE!
2021-09-20
Opera GX wprowadza integrację iCUE, która sprawia, że sprzęt CORSAIR będzie dynamicznie reagował na aktywności w przeglądarce.
Od teraz, za każdym razem, gdy gracz uruchomi przeglądarkę, otworzy nową kartę, zakończy pobieranie pliku lub wykona inną aktywność, sprzęt CORSAIR zareaguje jednym z wielu efektów wizualnych.

– Spójrzmy prawdzie w oczy - koncentracja w trakcie gry jest najważniejsza, dlatego w grze dobrze jest przystopować z efektami RGB. Za to przeglądarka jest świetnym miejscem żeby  iść na całość z animacjami. Oddajemy im pełną kontrolę nad całą gamą efektów świetlnych i animacji. – mówi Maciej Kocemba, szef Opery GX.

Opera GX, wprowadzona na rynek w 2019 roku podczas targów E3 w Los Angeles, jest pierwszą na świecie przeglądarką stworzoną dla graczy i z myślą o ważnych dla nich funkcjonalnościach. 

– Cieszymy się, że możemy jeszcze bardziej ulepszyć przeglądanie internetu w Operze GX dzięki integracji  iCUE – dodaje Lauren Premo, Dyrektorka ds. Marketingu Gamingowego CORSAIR. – To niesamowite zobaczyć, co jest możliwe w ekosystemie iCUE w połączeniu z kreatywnymi pomysłami naszych partnerów, takimi jakie zaprezentowała Opera.

Opera GX zapewnia niespotykane nigdzie indziej doświadczenia gamingowe podczas przeglądania internetu . To pierwsza przeglądarka z dynamiczną ścieżką dźwiękową i efektami dźwiękowymi. Zawiera też natywną obsługę Discorda i Twitcha. Teraz, dzięki integracji z CORSAIR iCUE, GX rozświetli sprzęt marki CORSAIR - od klawiatury przez  pamięć po samą mysz. Zaprojektowane przez designerów Opery GX  animacje można będzie przypisać do włączenia przeglądarki, otwarcia nowych kart, zakończenia pobierania pliku, aktywacji pamięci RAM oraz procesora, lub uruchomienia ograniczników sieciowych oraz wielu innych działań w przeglądarce.

Gracze mogą jedną z całego zestawu przygotowanych motywów animacji lub stworzyć indywidualny motyw z dodatkowymi efektami. Mogą również importować dowolny plik GIF, który wyświetli się na ich klawiaturze podczas przypisanego działania  w przeglądarce.

Opera GX wyświetli też GIF na klawiaturze CORSAIR kiedy tylko przyjdzie powiadomienie z Discorda, Twitcha, Telegrama, Facebook Messengera, Twittera, WhatsApp czy nawet Instagrama.

Efekty iCUE nie są wyświetlane w sposób ciągły, reagują na akcję i wydarzenia w przeglądarce. W trakcie nocnych seansów filmowych czy długotrwałych rozgrywek efekty mogą zostać przyciemnione w trybie pełnoekranowym .

Użytkownicy Opery GX mogą cieszyć się funkcjami iCUE aktualizując przeglądarkę do najnowszej wersji. Każdy może doznać niecodziennych wrażeń pobierając Operę GX ze strony głównej i już dziś dołączyć do wielomilionowej społeczności aktywnych użytkowników gamingowej przeglądarki.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Parol PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl