Emporia uruchamia sklep internetowy


Emporia uruchamia sklep internetowy
2011-10-13
12 października został uruchomiony sklep internetowy emporia po adresem www.emporiasklep.pl.
W sklepie dostępne są modele telefonów: emporiaELEGANCE, emporiaTALKpremium, emporiaTALK, emporiaLifeplus oraz jedna z tegorocznych nowości, model emporiaESSENCE.   Sklep ma w swojej ofercie także akcesoria do telefonów marki emporia, między innymi: ładowarki, uchwyty samochodowe, pokrowce i futerały oraz zestawy słuchawkowe.  Na stronie sklepu znajdują się również dane kontaktowe do operatora sklepu oraz do serwisu telefonów emporia, aby maksymalnie ułatwić konsumentom proces samego zakupu lub serwisowania produktów emporia. „Motto Łatwiejsze kontakty z bliskimi to myśl przewodnia, która towarzyszy firmie emporia nie tylko w trakcie tworzenia łatwych w obsłudze telefonów komórkowych. To także zasada, którą się kierujemy we wszystkich działaniach związanych z naszymi produktami. Sklep internetowy przygotowaliśmy tak, aby naszym obecnym i przyszłym klientom maksymalnie ułatwić nie tylko zakup samego telefonu, ale również pomóc im np. w nawiązaniu kontaktu z serwisem.” – mówi Grzegorz Możdżyński, Dyrektor Generalny Emporia Telecom w Polsce.
Agencja 21
tel. +48 22 511 13 85
E-mail:           
anna.koper@agencja21.pl 

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja21

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl

Wyszukiwarka:


Serwisy tematyczne Archnews


Spis serwisów tematycznych Archnews >>


Ostatnio dodane artykuły:

Wiosenne zakupy z nagrodami od Galerii Świdnickiej Wiosenne zakupy z nagrodami od Galerii Świdnickiej
Pierwszy dzień wiosny to dobry moment, żeby wprowadzić trochę świeżości – w garderobie, w domu albo po prostu w codziennych planach.

Jeden dostawca zamiast pięciu. Dlaczego firmy upraszczają dziś zakupy magazynowe
Do końca 2026 roku Polska może dysponować nawet 39 mln m² nowoczesnej powierzchni magazynowej – wynika z Prognozy polskiego rynku magazynowego na 2026 opracowanej przez Logster. Konsolidacja przestaje być optymalizacją – staje się warunkiem utrzymania kontroli nad kosztami i czasem operacyjnym.

Anime, cosplay i gaming przejmują CH Rondo: pora na RONDO GEEK WEEK Anime, cosplay i gaming przejmują CH Rondo: pora na RONDO GEEK WEEK
W dniach 20-21 marca CH Rondo zaprasza mieszkańców na wydarzenie inspirowane światem anime, gier i fantastyki.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Gamingowy weekend w Galerii Bemowo: Fortnite i e-sportowe emocje na żywo Gamingowy weekend w Galerii Bemowo: Fortnite i e-sportowe emocje na żywo
W dniach 6-7 marca w godzinach 11.00-19.00 Galeria Bemowo stanie się miejscem spotkań fanów gier wideo.

TDJ Estate nawiązuje współpracę z Karolem Kobryniem. Autorskie murale wzbogacą Osiedle Hierowskiego
TDJ Estate nawiązał współpracę z cenionym śląskim artystą Karolem Kobryniem przy realizacji Osiedla Hierowskiego w Katowicach. W częściach wspólnych inwestycji powstanie osiem autorskich murali – każdy inspirowany inną dziedziną sztuki, od muzyki i rzeźby po sztuki wizualne.

Archicom i Echo Investment świętują jubileusze wspólnym projektem z Chrisem Niedenthalem
W 2026 roku Archicom obchodzi 40-lecie działalności, a Echo Investment – 30-lecie obecności na rynku. Z tej okazji spółki zaprosiły do współpracy Chrisa Niedenthala, fotografa dokumentalnego od lat rejestrującego przemiany społeczne i miejskie w Europie.

„Żuj w swoim rytmie” – ruszyła loteria Orbit® Refreshers „Żuj w swoim rytmie” – ruszyła loteria Orbit® Refreshers
Orbit® Refreshers, z portfolio Mars, zaprasza do zabawy wpisującej się w dobrze już znaną komunikację marki zachęcającą do skupiania się na tym co tu i teraz oraz szukaniu drobnych rytuałów pomagających odnaleźć balans w świecie pełnym bodźców.

Zmiana w kierownictwie Mars Pet Nutrition North Europe – Piotr Kaznowski obejmuje stery Zmiana w kierownictwie Mars Pet Nutrition North Europe – Piotr Kaznowski obejmuje stery
Piotr Kaznowski został mianowany na stanowiska Dyrektora Generalnego na kraje nordyckie w Mars Pet Nutrition North Europe. W nowej roli będzie kierował zespołem w Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito