Era inteligentnych przedsiębiorstw


Era inteligentnych przedsiębiorstw
2018-02-16
Błyskawiczny rozwój sztucznej inteligencji (AI) i innowacyjnych technologii przyspiesza powstawanie inteligentnych przedsiębiorstw i umożliwia firmom uczestniczenie w życiu ludzi na coraz większą skalę – pokazuje raport Accenture Technology Vision 2018.

Technology Vision to corocznie publikowany raport, przygotowywany przez Accenture, prognozujący kluczowe trendy technologiczne, które zrewolucjonizują rynek w ciągu najbliższych trzech lat. Przygotowując raport Technology Vision, Accenture przeprowadziło ankiety wśród ponad 6300 przedstawicieli kadry zarządzającej z całego świata. Przeszło czterech na pięciu respondentów (84 procent) przyznaje, że technologia pozwala firmom uzyskać większy wpływ na codzienne życie ludzi. Przykładem jest tu Amazon, który wykorzystując swoją obecność online, a także urządzenie Echo i asystenta Alexę, tak głęboko wniknął w codzienne życie swoich klientów, że architekci projektując nowoczesne apartamentowce uwzględniają w nich specjalne skrytki na zakupy w globalnym e-sklepie. Klienci Amazon udostępniają firmie wejście do swoich domów, za pośrednictwem systemu inteligentnego zamka, tak, aby kurierzy mogli realizować dostawy, kiedy nikogo nie ma w domu. 

Czytaj całość artykułu tutaj: http://magazynit.pl/rynek-it-kraj/era-inteligentnych-przedsiebiorstw.htmlRedakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl