ETC Swarzędz otwarte w standardowych godzinach


ETC Swarzędz otwarte w standardowych godzinach
2020-05-04
Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Rozwoju od 4 maja ponownie czynne będą galerie handlowe. ETC Swarzędz pozostaje otwarte w standardowych godzinach. Od poniedziałku ponownie działają sklepy z wyłączeniem klubu fitness, biura podróży oraz sali zabaw dla dzieci.

Klienci muszą pamiętać o kilku ważnych i obowiązujących zasadach związanych z bezpieczeństwem oraz higieną.

 

W związku ze stanem epidemicznym obowiązującym w naszym kraju i rozporządzeniem Ministra Zdrowia, w życie wprowadzonych zostało wiele restrykcji. W trosce o bezpieczeństwo  Klientów i Pracowników ETC Swarzędz, obowiązują one w całej galerii oraz na parkingu. Od 4 maja pasaż zostaje otwarty a centrum handlowe czynne w standardowych godzinach 10:00 – 21:00 (Supermarket Intermarché czynny w godz. 8:00 – 21:00). W trosce o bezpieczeństwo klientów, obowiązuje zakaz korzystania z zabawek, urządzeń automatycznych dla dzieci i placu zabaw. Nieczynne pozostają biuro podróży oraz klub fitness wraz z salą zabaw dla najmłodszych. W strefie gastronomicznej można zamówić dania na wynos lub z dowozem do domu. Na terenie ETC Swarzędz nie można spożywać posiłków ani zakupionych produktów. Nową zasadą, skierowaną do zmotoryzowanych Klientów, jest parkowanie samochodu na co drugim miejscu. Obowiązkowo należy utrzymywać odległość 2 metrów od drugiej osoby – również w kolejce do kasy.

 

ETC Swarzędz przypomina, że we wszystkich lokalach obowiązuje zasada obecności 1 osoby na 15m². Klienci zobowiązani są również do zasłaniania nosa i ust oraz używania rękawiczek jednorazowych, podczas robienia zakupów. W maseczki ochronne można zaopatrzyć się w Aptece VITA-PHARM – lokal zlokalizowany jest niedaleko Maxi Zoo.

 

Rekomendowane są również płatności bezgotówkowe (kartą płatniczą, telefonem, smartwatchem, BLIKiem).  Klienci powinni pamiętać o regularnym myciu rąk oraz korzystaniu z płynu odkażającego, dostępnego w sklepach i toaletach.

 

ETC Swarzędz podkreśla, że stosuje zalecenia nałożone przez Główny Inspektorat Sanitarny w celu ochrony Klientów i Pracowników przed koronawirusem. Jednocześnie zachęca do korzystania z darmowej aplikacji ProteGo Safe, pomocnej w kontrolowaniu i zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2. Aplikacja dostępna jest do pobrania w sklepie Google Play oraz w App Store.

 

Wszystkie aktualne informacje m.in. dotyczące funkcjonowania sklepów, dostępne są na stronie internetowej www.etcswarzedz.pl oraz w mediach społecznościowych - na fanpage’u ETC Swarzędz na Facebooku oraz profilu na Instagramie. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl