Europell na targach Warsaw Home & Contract


Europell na targach Warsaw Home & Contract
2022-10-04
Już w październiku bieżącego roku będziemy mieli okazję wziąć udział w 6. edycji Biznesowych Targów Wnętrz Warsaw Home & Contract.

To wyjątkowa szansa dla architektów, projektantów oraz osób z branży na zapoznanie się z międzynarodowymi gwiazdami designu oraz ofertą wystawców z całej Polski. Szczególną propozycją będzie obecność marki Europell - producenta skór tapicerskich i galanteryjnych najwyższej klasy.

Elegancja, doświadczenie, dbałość o środowisko

Europell to marka, która od 2002 roku zajmuje się produkcją oraz handlem skór wysokiej jakości. Cechuje się wieloletnim doświadczeniem oraz wyjątkową dbałością o solidne, naturalne materiały. W ofercie firmy możemy znaleźć skórę meblową, galanteryjną, samochodową, morską, roślinną oraz rymarską. Producenci korzystający z usług Europell, mogą być pewni, że tworzywa te posłużą ich klientom przez wiele lat, a wykorzystywane materiały pochodzą ze sprawdzonych, wyselekcjonowanych źródeł w Azji, Europie, Ameryce Południowej i Australii. Produkcja skóry odbywa się tu przy pomocy technologii chromowej, ale również tradycyjnej metody garbowania roślinnego. Kontrahenci i odbiorcy produktów Europell mogą być spokojni o wpływ wyborów konsumenckich na środowisko naturalne.

Stoisko Europell na targach Warsaw Home & Contract

Warsaw Home & Contract to zdecydowanie jeden z najważniejszych eventów w branży wyposażenia wnętrz i designu. Na wydarzeniu odnajdą się projektanci, architekci oraz osoby, dla których tematyka wnętrzarska jest szczególnie bliska. To niepowtarzalna szansa na zapoznanie się z nowymi trendami i innowacjami w branży. Gościem specjalnym wydarzenia będzie projektant światowej sławy, Karim Rashid. Targi odbędą się 19-22 października 2022 roku w Ptak Warsaw Expo przy Al. Katowickiej 62 w Nadarzynie. Przedstawiciele firmy Europell zapraszają media, architektów, producentów i wszystkich zainteresowanych na stoisko w Hali C1 przy stoisku 54A. Będzie to wyjątkowa okazja, aby zainteresowani tematyką skór tapicerskich, galanteryjnych czy samochodowych do poszerzenia wiedzy na temat stałej oferty firmy oraz na złożenia indywidualnego zamówienia, dopasowanego do potrzeb klienta. Uczestnicy Warsaw Home będą mogli zasięgnąć rady ekspertów Europell, wymienić opinie, a także dowiedzieć się wszystkiego na temat dbania i czyszczenia materiałów skórzanych. Za projekt stoiska Europell odpowiada znakomita stylistka Anna Salak. Raz jeszcze zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami marki!

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: www.europell.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl