EZVIZ zaprezentuje inteligentny dom przyszłości na targach IFA 2022


2022-09-21
EZVIZ, światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, pojawi się na europejskich targach elektroniki użytkowej pod hasłem "Reliably Simple, Incredibly Smart".

Jako marka, która słynie z najwyższej klasy kamer bezpieczeństwa domowego, EZVIZ z dumą zaprezentuje nową gamę inteligentnych urządzeń do monitorowania. Nowoczesne produkty są energooszczędne, zasilane przez AI i zintegrowane z inteligentnym domem, a także wpisują się w ideę świata połączonego poprzez „smart” rozwiązania. Dążąc do zbudowania wygodnego i w pełni funkcjonalnego domu, EZVIZ pokaże również swoje najnowsze osiągnięcia w rozwoju rozwiązań, które bazują na przełomowym sprzęcie i technologii łączności bezprzewodowej. Premierowe produkty EZVIZ – w tym czujniki, inteligentne urządzenia czyszczące i urządzenia sieciowe, odpowiadają na potrzeby każdego, kto jest otwarty na wprowadzenie innowacji do swojego domu.

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

 

O firmie EZVIZ

Od 2013 roku EZVIZ zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia” do każdego domu – oznacza to, że tworzymy proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt smart home, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jako światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, EZVIZ kreuje przyszłość inteligentnego domu i życia poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji technologicznych, wytwarzanie niezawodnych produktów wysokiej jakości i godne zaufania usługi w chmurze. Jesteśmy obecni w ponad 130 krajach, zaufały nam miliony użytkowników i rodzin.

 

Kontakt dla mediów

 

Patrycja Osiadacz   
PR Consultant              
mail: patrycja.osiadacz@havas.com  


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Havas.PO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl