Ferie pełne miłości z Avenidą


Ferie pełne miłości z Avenidą
2020-01-30
Perfekcyjny walentynkowy wieczór? Tylko przy blasku świec. Idealny prezent dla ukochanej osoby? Ramka ze wspólnym zdjęciem. A co, jeśli by świece włożyć do własnoręcznie wykonanego świecznika, a zdjęcie do samodzielnie zrobionej ramki? Z Avenidą to możliwe.

W Wielkopolsce rozpoczęły się ferie zimowe. Jak je spędzić z pomysłem i jednocześnie przygotować się do Święta Zakochanych? Pomysł na twórcze spędzenie tego czasu podsuwa Avenida. Zapraszamy wszystkich Poznaniaków do wzięcia udziału w naszych warsztatach dekoracji walentynkowych. Tworzymy pełne ciepła i małego szczęścia ozdoby w skandynawskim stylu hygge. By w walentynki dzielić się radością! To tylko jedna z zaplanowanych przez nas atrakcji, niebawem zdradzimy szczegóły kolejnych akcji – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań. 

W  ramach wydarzenia będzie można własnoręcznie stworzyć świeczniki typu tea-light i ramki na zdjęcia, a potem obdarować nimi ukochane osoby. Avenida zaprasza do udziału w warsztatach od 3 do 8 lutego w godzinach 11:00-14:00 i 17:00-19:00.

Bezpłatne warsztaty walentynkowe „Miłość do tworzenia” odbędą się na poziomie +1 w strefie Avenida Lounge.


Więcej informacji udziela:

Katarzyna Korpak

Dyrektor Centrum Handlowego AVENIDA

ECE Projektmanagement Polska


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl