Ferie pełne zabawy w NoVa Parku


Ferie pełne zabawy w NoVa Parku
2024-02-06
Narty bez śniegu, ciasteczkowe serduszka, kreatywne warsztaty i gra w minigolfa – to tylko niektóre z propozycji NoVa Parku na czas ferii. Od 12 do 23 lutego najmłodsi będą tam mogli skorzystać z mnóstwa atrakcji.

dostępne będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 18.00. Szeroki wachlarz rozrywek sprawi, że każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie.

 

Od 12 do 16 lutego oraz od 19 do 23 lutego najmłodsi będą mogli pojeździć w NoVa Parku na nartach bez śniegu. To wszystko dzięki symulatorom jazdy, które pozwolą im przeżyć narciarską przygodę oraz poczuć się jak prawdziwi mistrzowie stoku. Pomyślano również o entuzjastach ćwiczeń gimnastycznych, którzy 12 i 19 lutego będą mogli zabawić się w „Wyginanki”. Będą to ćwiczenia ruchowe – m.in. w tunelu i namiocie oraz gry sprawnościowe. W tych dniach znajdzie się też coś dla fanów klocków. Maluchy będą mogły poukładać klocki Duplo, klocki piankowe lub konstrukcyjne, rozwijając przy okazji wyobraźnię przestrzenną i zdolności motoryczne.

 

W NoVa Parku nie zabraknie też rozrywek dla dzieci, które lubią prace plastyczne. 13 i 20 lutego podczas „wARTsztatów” zajrzą do barwnego świata plasteliny, wycinanek i kolorowych kredek. Twórczą zabawę przygotowano też 14 lutego z okazji Walentynek. Wtedy najmłodsi w czasie warsztatów udekorują ciasteczka w kształcie serc: piankami, lukrem, kolorową posypką i jadalnymi kwiatami. Natomiast 15 i 22 lutego dzieci będą mogły uruchomić swoją kreatywność w aż 3 wymiarach, dzięki specjalnemu długopisowi 3D.

 

16 lutego w NoVa Parku odbędą się kolejne twórcze warsztaty. Tym razem mali artyści stworzą unikatowe breloczki lub zawieszki. Będzie też sportowo: 21 lutego galeria szykuje coś specjalnego dla fanów minigolfa, którzy pod okiem instruktora rozwiną swoje umiejętności. Dzięki profesjonalnemu wsparciu doskonale poradzą sobie również początkujące dzieci.

 

Ostatni dzień zabawy w NoVa Parku przypadnie 23 lutego, to będzie też ostatnia szansa na skorzystanie z symulatora jazdy na nartach. Nie obędzie się również bez popcornu, niespodzianek i dyplomów na zakończenie ferii. NoVa Park po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, by zimowa przerwa była wyjątkowa i pełna wrażeń. Doskonała zabawa, rozwojowe aktywności i wspaniała atmosfera sprawią, że dzieci odpoczną i nabiorą sił na kolejny semestr roku szkolnego.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl