Firma Marken Tytanem Sprzedaży ESET


2020-10-15
Podczas niedawnej Gali firmy Dagma, Marken został wyróżniony jako jeden z najlepszych resellerów nagrodą Tytan Sprzedaży ESET. Spotkanie partnerów handlowych firmy DAGMA, tym razem odbyło się w formule online ze studia w Katowicach.

Wyróżnienia zostały przyznane dziesięciu najlepszym partnerom handlowym, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy osiągnęli najlepsze wyniki w sprzedaży rozwiązań ESET. Prezentowali je Krzysztof Kasperkiewicz, szef marketingu w firmie DAGMA oraz jego zastępczyni, Anna Nieć. Wśród Tytanów Sprzedaży 2020 - TOP 10 najlepszych Partnerów handlowych ESET w Polsce znalazła się między innymi firma Marken Systemy Antywirusowe. Otrzymała ją po raz dziewiąty z rzędu.

- Po raz kolejny utrzymaliśmy status Tytana Sprzedaży produktów firmy ESET - przypomniał w czasie Gali Mateusz Bergolc Product Manager w Marken. - Chciałbym podziękować pracownikom wszystkich działów naszej firmy. To jest owoc ich ciężkiej pracy. Zwłaszcza że byliśmy w stanie utrzymać wysoką sprzedaż produktów ESET w tak trudnym okresie. Chciałbym podziękować również Jarosławowi Cicheckiemu i Annie Kostorz z Dagmy za bardzo dobrą współpracę z naszą firmą. Mam nadzieję, że uda nam się powtórzyć ten sukces również w przyszłym roku.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marken

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl