Fit przez cały rok


Fit przez cały rok
2018-08-23
Z końcem lata wiele kobiet obiecuje sobie, że zachowają wakacyjną sylwetkę, a na następny urlop wyjadą w jeszcze lepszej formie. Klub Mrs. Sporty w Zamościu pomoże im wytrzymać w tym postanowieniu. Przez cały sierpień oferuje w promocji pierwszy miesiąc treningów za złotówkę.

- Postanowiliśmy troszkę zmobilizować panie, które poważnie myślą o poprawie swojej kondycji – mówi Dariusz Wojtkowski, właściciel zamojskiej placówki Mrs. Sporty. – Pierwszy miesiąc ćwiczeń oferujemy za symboliczną złotówkę, ale pod warunkiem, że kandydatka podejmie decyzję, że zostaje z nami przez cały rok. Jest to okres, w którym rzeczywiście można dużo dobrego zrobić dla swojego zdrowia i urody. I nie chodzi tu tylko o utratę nadmiernych  kilogramów czy wzmocnienie mięśni. Przede wszystkim naszym celem jest wyrobienie zdrowych nawyków, wprowadzenie ćwiczeń do codziennej życiowej praktyki. Na to potrzeba więcej czasu i trochę samozaparcia, ale naprawdę warto.

Treningi w Mrs. Sporty to 30-minutowe cykle ćwiczeń tzw. obwodowych, wykonywanych na specjalistycznych urządzeniach, pod okiem specjalistów. Zestaw ćwiczeń dopasowany jest do indywidualnych potrzeb każdej klubowiczki. Treningi powinny się odbywać regularnie - dwa, trzy razy w tygodniu. Efekty wysiłków omawiane są na comiesięcznych spotkaniach z personalnym trenerem. Panie korzystają też z porad dietetycznych. Minimalny okres, po którym można spodziewać się widocznych zmian to miesiąc. Na spektakularny efekt trzeba popracować co najmniej trzy miesiące. Ale tak naprawdę, dopiero po roku, można mówić o tym, że dokonał się  przełom w stylu życia, na lepszy, zdrowszy, bardziej fit.  

Potwierdzają to też klubowiczki, które zamieszczają na fanpage zamojskiego klubu entuzjastyczne komentarze, jak na przykład Karolina Jach: „REWLACJA ! – napisała. - Jestem zachwycona, efekty widoczne po pierwszym miesiącu. Atmosfera, której nie da się nigdzie odnaleźć! Trenerzy, którzy dopilnują wszystkiego, mili, sympatyczni! Nigdy nie zostawią samej sobie :) Największy plus to strefa wyłącznie dla kobiet!” 

Mrs Sporty to klub fitness tylko dla kobiet i panie to bardzo szanują. Nie czują się skrępowane w swoim towarzystwie ani oceniane. Swobodna atmosfera sprzyja pogawędkom, a nawet całkiem poważnym rozmowom. Wiele pań zawiera podczas treningów przyjaźnie na lata. W  trakcie klubowych spotkań i organizowanych regularnie w Mrs. Sporty tematycznych wieczorków, poza wiedzą otrzymują też rabaty do sklepów, promocyjne ceny na zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie. To dodatkowe bonusy, które wpływają na popularność klubu i sprawiają, że panie czują się tu zaopiekowane.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

publicum

Wasze komentarze (3):

 • avatar
  kowalska , 2018-11-19 08:50:41

  Popieram zasadę, aby być fit przez cały rok :) ważne, aby cały rok odżywiać się zdrowo, mieć zdrowe nawyki żywieniowe :) kiedyś stosowałam diety krótkookresowe, jednak przynosiły one tylko chwilowy rezultat. Postanowiłam włączyć nawyk picia wody. Piję około 2 litrów dziennie mojej ulubionej białej Piwniczanki. Dodatkowo jem dużo warzyw i owoców, pieczywo białe zamieniłam na razowe. Słodycze jem z umiarem :)

 • avatar
  ~Jolka, 2018-09-19 08:17:58

  Moje "fit" to lekkie posiłki. Obiadki z parowaru, soki z wyciskarki. Lekkie smaczne oraz zdrowe. Nie muszę katować się bieganiem.

 • avatar
  ~Kąkolewski, 2018-08-26 20:13:57

  Andrzej Gasidło inwestował swoje gigantyczne prowizje od GetBacku w budowie klubów sportowych "MRS. SPORTY"... To się nazywa pralnia!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl