FJORDD w finale Dobrego Wzoru


FJORDD w finale Dobrego Wzoru
2021-10-29
FJORDD, polska marka łazienkowa, która pojawiła się w tym roku na rynku, coraz mocniej zaznacza swoją pozycję w świecie designu. Potwierdza to kolejna nominacja w konkursie wzorniczym. Tym razem kolekcja SENJA została finalistą Dobrego Wzoru w kategorii łazienka.

Jury konkursu składające się ze specjalistów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz z niezależnych specjalistów związanych z designem wybrało SENJĘ do grona 151 najlepszych produktów walczących o tytuł Dobry Wzór 2021. Przynależność do ścisłej czołówki zapewniły produktom FJORDD wysokiej klasy wzornictwo inspirowane światem natury, ergonomia oraz wysokie walory użytkowe. 

 

Wolnostojąca wanna SENJA należy do kategorii modeli mniejszych, ma długość 160 cm. Znajdzie swoje miejsce w pokojach kąpielowych, ale również w łazienkach o standardowej wielkości. Pozwala na kąpiel we dwoje, gdyż odpływ umieszczono w połowie długości. Komfortowi sprzyjają też ergonomicznie wyprofilowane boki oraz optymalnie dobrane wymiary, dające stabilne podparcie sylwetki, co pozwala na rozluźnienie mięśni i ich głęboki relaks. Atutem kolekcji jest również materiał, z którego jest wykonana. Kamienny kompozyt AQUASTONE® ma miłą w dotyku strukturę i sprawia, że woda w wannie wolniej stygnie. Kolekcja obejmuje również umywalkę nablatową. Co istotne, maskownice odpływu obu urządzeń również wykonane są z kompozytu, co nadaje modelom nowoczesny, jednolity charakter. Dzięki temu wannę i umywalkę można połączyć z dowolną baterią. Kolekcja SENJA dostępna jest w wykończeniu błyszczącym lub matowym.

 

SENJA to kolejna, po kolekcji FJORD (mającej na koncie MUST HAVE) propozycja FJORDD, która zyskała uznanie w oczach branży wzorniczej. W tym roku też marka zdobyła laur Lidera Luksusowych i Ergonomicznych Sprzętów Łazienkowych konkursu Polish Businesswomen Awards. 

 

Dobry Wzór to konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Organizowany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego od 1993 roku. Jest on najstarszą nagrodą przyznawaną za design w Polsce. Tegoroczna edycja swój finał będzie miała 8 listopada. Wówczas też w siedzibie Instytutu przy Świętojerskiej 5/7 rozpocznie się wystawa pokonkursowa. www.fjordd.com


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

jaroslaw.kril@nowickipr.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl