Fuzja stylów
![]() |
W odpowiedzi na modną w aranżacji wnętrz estetykę spójności i minimalizmu, powstał styl bazujący na odważnym łączeniu elementów, które pozornie do siebie nie pasują.
W fusion, bo o nim mowa, oryginalność koncepcji i indywidualizm przedmiotu liczą się bardziej niż jednorodność kompozycji. Swobodne zestawienie tradycyjnych fasonów ze współczesnymi materiałami dodaje wnętrzu inspirującej świeżości.
W finezyjny klimat takiego designu idealnie wpisują się drzwi Sorrento, firmy INVADO. Sentymentalny urok klasyki widoczny jest w ich naturalnej, akcentującej usłojenie drewna fakturze. Oszczędnie zaaranżowany układ przeszkleń to ukłon w stronę nowych, mocno zgeometryzowanych trendów. Nowoczesną atmosferę wnętrza wyeksponujemy decydując się na Sorrento w jasnej kolorystyce dębu lub klonu. Jeżeli w fusion bardziej odpowiada nam jego strona retro, wówczas najlepiej sprawdzą się miodowe, ciepłe barwy orzecha i wiśni.
Sorrento
Producent: INVADO
Cena: 401.38 PLN brutto
Więcej informacji na www.invado.pl
Nadesłał:
Intro Media
|