Gaia Herbs za pomocą IFS Applications o 25% skraca czas na comiesięczne rozliczenia


Gaia Herbs za pomocą IFS Applications o 25% skraca czas na comiesięczne rozliczenia
2017-11-20
Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Gaia Herbs® – wiodący dostawca suplementów ziołowych – wdroży system IFS Applications jako oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP).  Za wyborem tego rozwiązania przemawiała bogata wiedza firmy IFS w branży produkcji procesowej oraz umiejętność doskonalenia wydajności w obszarach kluczowych dla funkcjonowania przedsiębiorstw.

W firmie Gaia zostaną w ten sposób zastąpione dwa oddzielne systemy ERP, czego wynikiem będą następujące korzyści:

 
  • Skrócenie o 25% czasu potrzebnego na rozliczanie finansów pod koniec miesiąca i roku.
  • Zaoszczędzenie od 80 do 100 godzin tygodniowo na ręcznym wprowadzaniu danych do portalu „MeetYourHerbs®”, który umożliwia klientom śledzenie dostaw i udostępnia informacje o pochodzeniu produktów. 
  • Sprawne obliczanie faktycznych kosztów wytwarzania, które stanowi wyzwanie w przypadku niektórych systemów ERP ze względu na przemiany materiałów na surowiec wykorzystywany w wielu produktach. 
  • Grupowe zatwierdzanie rejestrów elektronicznych przydatne w zapewnianiu zgodności z wytycznymi organizacji FDA.
  • Funkcje obsługi sprzedaży i planowania działalności ułatwiające balansowanie możliwości produkcyjnych względem spodziewanego popytu.


Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/erp/gaia_herbs_za_pomoca_ifs_applications_o_25_skraca_czas_na_comiesieczne_rozliczenia.html


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl