Galeria Bronowice doceniona jako „Miejsce Wyjątkowo Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”


2021-10-19
Galeria Bronowice po raz trzeci została laureatem prestiżowego plebiscytu „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”. Centrum handlowe zostało docenione za regularne wdrażanie prorodzinnych rozwiązań i udogodnień.

Galeria Bronowice po raz kolejny została laureatem prestiżowego plebiscytu „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”, którego celem jest wyróżnienie i promowanie krakowskich miejsc dostosowanych do potrzeb rodzin i tworzących dla nich wszelkiego rodzaju udogodnienia. Podczas przyznania certyfikatu brano pod uwagę m.in. codzienną działalność obiektu oraz prorodzinne rozwiązania, takie jak dedykowane miejsca parkingowe, wypożyczalnia wózków, specjalne siedziska dla najmłodszych czy pokoje rodzinne, gdzie w komfortowych warunkach można nakarmić i przewinąć niemowlę. W tegorocznej edycji wyróżniono 41 obiektów. Tylko 8 podmiotów spośród nich, w tym Galeria Bronowice, otrzymały okolicznościową statuetkę „Miejsce Wyjątkowo Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”. Wszystko to w związku ze zdobyciem wyróżnienia po raz trzeci z rzędu oraz pozytywnym przejściu wizji lokalnej.

- Cieszy nas, że zdobycie trzech prestiżowych certyfikatów z rzędu zaowocowało okolicznościową statuetką dla „Miejsca Wyjątkowo Przyjaznego Rodzinom z Dziećmi” Utwierdza nas to w przekonaniu, że podejmowane przez nas działania i kompleksowe odpowiadanie na potrzeby rodzin przynoszą zamierzone efekty – mówi Aleksandra Mańka, Dyrektor Galerii Bronowice.

Plebiscyt „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” realizowany jest w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”, objętej honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa. Ideą projektu jest promowanie miejsc, w których rodziny z dziećmi są mile widziane i w przyjaznych warunkach mogą spędzić czas wolny, ale też załatwić np. sprawy urzędowe. W tym roku nadal ważnym kryterium oceny zgłoszonych do plebiscytu obiektów było zapewnienie osobom odwiedzającym bezpieczeństwa i dostosowanie miejsc do aktualnie obowiązujących norm i przepisów, w szczególności sanitarnych.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl