Galeria Przymorze zachęca do oddawania krwi


Galeria Przymorze zachęca do oddawania krwi
2024-04-18
Galeria Przymorze kontynuuje swoje zaangażowanie w ważne społecznie inicjatywy, zapraszając mieszkańców Przymorza i nie tylko do udziału w zbiórce krwi.

Akcja odbędzie się w sobotę 20 kwietnia 2024 r. w godzinach 10:00-14:00. To już kolejna odsłona tej życiodajnej inicjatywy w Galerii Przymorze, podkreślająca determinację centrum we wspieraniu zdrowia i dobrobytu społeczności lokalnej.

Oddawanie krwi jest jednym z najprostszych, a zarazem najbardziej znaczących gestów altruizmu. Proces ten jest szybki, bezbolesny i za każdym razem daje nadzieję na lepsze jutro dla osób potrzebujących. Aby wziąć udział w zbiórce, wystarczy spełnić podstawowe wymogi. W sobotę, 20 kwietnia, w godz. 10.00-14.00 specjalnie przygotowany krwiobus będzie czekać na dawców przed Galerią Przymorze, a medycy zapewnią bezpieczne i higieniczne warunki oddawania krwi.

Kto może zostać dawcą?

·       osoby w wieku do 65 lat, a dla pierwszorazowych krwiodawców - do 60 lat,

·       osoby ważące przynajmniej 50 kg.

Przed oddaniem krwi, pamiętaj aby:

·       być w dobrym stanie zdrowia,

·       zachować trzeźwość,

·       być wypoczętym i po lekkim posiłku,

·       nawodnić organizm, pijąc około 2 litry płynów dzień przed donacją,

·       mieć przy sobie dokument tożsamości.

„Każda kropla się liczy. To nie jest pusty slogan - to realna pomoc, której możemy udzielić, będąc dawcami krwi. W Galerii Przymorze wierzymy, działając wspólnie możemy dokonać rzeczy wielkich. Dlatego z całego serca zachęcamy naszych klientów i całą społeczność lokalną do udziału w zbiórce krwi. Niech ten gest solidarności stanie się wyrazem naszego wspólnego zaangażowania w budowanie zdrowszej przyszłości dla wszystkich” mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Organizatorem zbiórki jest Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku.

Akcja jest odzwierciedleniem misji i wartości Galerii Przymorze, jakimi są bycie nie tylko miejscem zakupów, ale i centrum działalności prospołecznej. Galeria Przymorze stale dąży do angażowania się w działania, które mają realny wpływ na poprawę jakości życia klientów i mieszkańców Przymorza.

Informacje o firmie:

Galeria Przymorze powstała w 2009 roku i jest zlokalizowana w sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze przy ul. Obrońców Wybrzeża 1, obok najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”. Ofertę handlową centrum tworzy 68 najemców, a głównymi z nich są: hipermarket E.Leclerc oraz sklepy C&A, CCC, Dealz, Decathlon, Deichmann, Hebe, Jysk, Pepco czy RTV EURO AGD. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Zdrofit.

 

Galeria Przymorze to harmonia miasta i natury. Wokół centrum znajdują się liczne tereny zielone, w tym blisko położony park. Przyroda okalająca budynek Galerii została także przeniesiona do środka – Zielona Ściana to aż 100 m2 pokrytych kilkudziesięcioma gatunkami roślin, oczyszczającymi powietrze.

 

Właścicielem Galerii Przymorze jest ImmoGdańsk sp z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

 

www.galeriaprzymorze.pl

 

 

O APSYS:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use oraz inwestycjach mieszkaniowych. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Apsys zawsze był firmą z wizją i ambicjami, by realizować unikalne projekty, tworzyć miejsca ikoniczne, znaczące, na stałe wpisujące się w tkankę miejską. Począwszy od 2022 r. w swojej działalności spółka kieruje się hasłem “Razem, inne miasto jest możliwe”. Apsys chce jeszcze mocniej i odpowiedzialniej wykorzystywać potencjał miast, wpływać na ich przemiany uwzględniając potrzeby środowiskowe, pobudzać rozwój społeczny i ekonomiczny, a ponadto wspólnie, w oparciu o dialog z interesariuszami, tworzyć komfortowe otoczenie dla ludzi. Celem strategicznym firmy jest zmiana miast na lepsze i tworzenie wyjątkowych miejsc, dzięki którym życie wszystkich staje się piękniejsze.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są̨ dopasowane do potrzeb klienta. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 15 obiektach handlowych zlokalizowanych w 12 największych miastach. Apsys prowadzi także inwestycję mieszkaniową - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie i inwestycje Ogrody Staromiejskie we Wrocławiu.

 

 

 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl