Galeria Zaspa zaprasza na zakupy i do siłowni


Galeria Zaspa zaprasza na zakupy i do siłowni
2020-06-16
Galeria Zaspa jest już w 100% otwarta. Dla Klientów dostępne są sklepy, punkty usługowe oraz siłownia Calypso. Odwiedzający pasaż handlowy muszą jednak pamiętać o kilku ważnych i obowiązujących zasad związanych z bezpieczeństwem oraz higieną.

W Galerii Zaspa czynne są już zarówno sklepy, punkty usługowe, jak i wyspy handlowe. Na terenie galerii pojawiły się też stoiska sezonowe – z owocami oraz Lodolandia z pysznymi deserami. Spragnieni aktywności fizycznej mogą również odwiedzać siłownię Calypso, która działa od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00, a w weekendy od 8:00 do 20:00. Na jej terenie jednocześnie może przebywać 150 osób.

Klienci wybierający się do pasażu handlowego muszą wciąż pamiętać o wprowadzonych obostrzeniach, rekomendowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Są to m.in. zasady zachowania odpowiedniego dystansu (2 metry) oraz w miarę możliwości stosowania płatności bezgotówkowych (karta płatnicza, telefon, smartwatch, BLIK). Klienci nadal zobligowani są do zakrywania ust i nosa oraz stosowania jednorazowych rękawiczek podczas zakupów. Warto także korzystać z płynów odkażających, dostępnych na terenie w centrum. Zaleca się też zajmowanie co drugiego miejsca parkingowego.

Większość lokali w galerii funkcjonuje w standardowych godzinach: 9:00 – 21:00. Wyjątkiem jest sklep Intermarche działający od 6:00 do 21:30. Przypominamy również o niedzieli handlowej, która wypada na 28 czerwca. Galeria Zaspa oraz wszystkie sklepy będą wtedy czynne.

Informacje na temat szczegółów oraz ewentualnych zmian znaleźć można na stronie internetowej www.galeriazaspa.pl oraz na fanpage’u na Facebooku. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl