Galeria Zegrzyńska w Legionowie poszerza swoją ofertę


Galeria Zegrzyńska w Legionowie poszerza swoją ofertę
2020-02-18
Galeria Zegrzyńska w Legionowie rozszerza swoją ofertę. Do grona najemców obiektu dołącza salon piękności Atmosphera Beauty&Spa. Otwarcie lokalu planowane jest na przełom marca i kwietnia 2020 roku.

- Nasz salon to miejsce dedykowane każdej osobie, która ceni zaawansowane rozwiązania, wydobywające naturalne piękno. W nowoczesnym studiu urody profesjonaliści zadbają o całe ciało, które zostanie poddane zabiegom modelującym i wyszczuplającym przy wsparciu opatentowanego sprzętu medycznego - wyjaśnia  Aneta Krajewska.

Atmosphera Beauty&Spa to wyjątkowy punkt na mapie salonów, oferujących zabiegi kosmetologii estetycznej. Z uwagi na profil swojej działalności, stanowi on doskonałe uzupełnienie dotychczasowej oferty Galerii Zegrzyńskiej. - Poddając ciało kuracjom takim jak lipoliza i mezoterapia, skóra stanie się jędrniejsza, wymodelowana i wyraźnie szczuplejsza. Są to zabiegi bezinwazyjne, dające natychmiastowe rezultaty. Właśnie takie zaoferowane zostaną w gabinecie otwartym w Legionowie - dodaje Paulina Żmudzińska.

Właściciele obiektu długo zabiegali o pozyskanie firmy, świadczącej usługi w obszarze kosmetologii estetycznej. - Nowy najemca w Galerii Zegrzyńskiej to ważny etap w procesie budowania szerokiej oferty handlowo-usługowej dla mieszkańców Legionowa. Przychodząc do naszej galerii będziemy mogli nie tylko wyrzeźbić mięśnie, czy dobrze zjeść, ale również poprawić estetykę swojego ciała - wylicza Marcin Janczewski Kierownik Projektu WRI INVESTMENT.

Na potrzeby swojej działalności Atmosphera Beauty&Spa będzie wynajmować powierzchnię około 100 mkw. Przypomnijmy, że Galeria Zegrzyńska to obiekt zlokalizowany w Legionowie, ok. 25 minut drogi samochodem od centrum Warszawy. W gronie najemców obiektu znajduje się m.in.: ogólnopolska sieć fitness klubów Zdrofit, która zajmuje ponad 1.200 mkw. powierzchni, sklep Papiernik by Empik, delikatesy mięsne JBB, przychodnia lekarska LEG MEDICUS, a także oferująca włoską kuchnię restauracja Tutto Bene Pizzeria.    


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ProjektKomunikacja

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl