Gamer Bonkol rozda klucze do „Gardenii”


2021-12-01
Już dzisiaj, między 13:00, a 15:00 na swoim twitchu znany gamer Bonkol, zaprosi na przedpremierowy stream z nowej gry SimFabric – „Gardenia”. Na widzów czeka wiele emocji i 20 kluczy do pełnej wersji gry, które rozdane zostaną podczas transmisji.

O nowym tytule, nad którym pracowało SimFabric, mówiło się już od dłuższego czasu. Wydane w listopadzie darmowe demo „Gardenia - Prologue" cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i zebrało już swoją grupę fanów, którzy czekają na pełną wersję przygód na zaczarowanej wyspie. Dzisiaj pojawia się możliwość, przedpremierowego zobaczenia jak „Gardenia" wygląda i jakie emocje budzi wśród graczy.


Na streama w godzinach od 13:00 do 15:00, na swoim kanale na Twitchu zaprasza Bonkol, jeden z czołowych streamerów gier indie w Polsce: https://www.twitch.tv/bonkol

Poza możliwością zwiedzania „Gardenii" razem z graczem ma on przygotowanych 20 kluczy do pełnej wersji gry. Ta dostępna będzie na platformie Steam już w piątek, 3 grudnia 2021 r. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawekul

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl