Giełda Winyli w Atrium Kasztanowa


2023-12-11
Giełda Winyli w Atrium Kasztanowa

Już wkrótce pilska galeria ponownie zamieni się w raj dla melomanów! W piątek 15 grudnia w  Atrium Kasztanowa odbędzie się Giełda Winyli - wyjątkowe święto dla wszystkich fanów brzmienia z czarnego krążka. Z tej okazji do centrum handlowego zjedzie wielu wystawców oferujących swoje największe skarby – płyty winylowe oraz CD.

 

Zapomniane, zdawałoby się, lata temu płyty gramofonowe, biorą od pewnego czasu przebojem to, co przed rokiem 1990 należało niepodzielnie do nich: kolekcjonerskie półki, witryny sklepów oraz – co najważniejsze – serca melomanów. Postęp technologiczny nie zdołał przyćmić muzyki z płyt, która odtwarzana spod igły brzmi pełniej i prawdziwiej.

 

Grudniowa Giełda Winyli w Atrium Kasztanowa to kolejna edycja tego wydarzenia, które przyciąga coraz większą liczbę osób w różnym wieku. Na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia wszyscy goście będą mogli powiększyć swoje zbiory o płytowe, prawdziwe skarby. Różnorodność wystawców gwarantuje, że każdy odnajdzie swój ulubiony gatunek muzyki – pop, rock, ballady, muzykę filmową, alternatywną czy klasyczną, i  wiele innych. Giełda płytowa to także okazja do wymienienia się zbiorami, zakupu unikatowych krążków, ale także do poznania szerokiego grona osób o takich samych zainteresowaniach. W trakcie wydarzenia dla uczestników giełdy dostępne będzie specjalne stanowisko do odsłuchiwania płyt winylowych.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piły i okolic do wspólnego celebrowania dobrej muzyki. Po raz kolejny wystawcy, kolekcjonerzy, prawdziwi pasjonaci płyt winylowych oraz CD zawitają do  Atrium Kasztanowa. W wydarzeniu swój udział zapowiedziało wielu sprzedawców, dlatego każdy gość będzie miał okazję znaleźć coś odpowiedniego do swoich zainteresowań oraz gustu. Zakupiona płyta winylowa może stać się także wspaniałym prezentem gwiazdkowym dla bliskiej osoby mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

 

Giełda Winyli odbędzie się w piątek 15 grudnia, w godz. 12.00-20.00 w pasażu centrum handlowego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl