Gra karciana "Tysiąc"


2018-02-21
Gra "Tysiąc" odnosi się do popularnej serii kart: chustki, pasjansa, pasjansa pająka, głupka. Zasady są proste i pamiętaj za pierwszym razem.

Jasna grafika, łatwa kontrola, stały stres świetlny i walka z graczami w czasie rzeczywistym lub komputer do wyboru sprawiają, że gra jest idealna dla każdego telefonu na platformie Android. Celem gry jest zdobycie 1000 punktów za "wartość nominalną karty", zagraj w Tysiące na www.gratysiac.com online z innymi graczami.

 Zasady gry


Zasady nie różnią się od zasad w rzeczywistości. W niektórych odmianach (poziom nowicjusza) jest jeszcze bardziej prawdopodobne, że są prostsze. W każdej ze stron bierze udział od dwóch do czterech osób (nie mniej). Możesz konkurować ze sztuczną inteligencją. Rekordy i obliczenia są automatyczne - nie musisz obliczyć ruchów i policzyć siebie.
Gra używa talii składającej się z 36 kart. Każda karta ma wartość nominalną - od 6 do 10 jest równa jej własnej wartości. Król, panie, jack, as mają swoją własną "cenę".

W grze "tysiąc" sztuczna inteligencja jest realizowana, pozwalając grać na różnych poziomach złożoności - początkujący, profesjonalny, ekspert itp. w zależności od tego, jak dobrze znasz aplikację. Wyniki i wygrane są zapisywane w tabelach.
Gra rozpoczyna się od licytacji, po prawej stronie pierwszego ruchu umieszcza na stole dowolną kartę. Następujące muszą pokonać ją kartą tego samego koloru lub atutem.

Dlaczego "Tysiąc" zdobył serca milionów użytkowników Androida na całym świecie?

Gra "tysiąc" pomaga spędzić czas, łącząc ich intelektualne możliwości z kontem i możliwościami matematycznymi. W wersji Android obliczenia są wykonywane automatycznie, ale nie oznacza to, że można bez celu klikać na ekranie bez wchodzenia w sam proces. Ważne jest, aby monitorować postępy w grze, za kartami i wartością twarzy przeciwnika, starając się przewidzieć jego postęp. W "tysiącu" o wielkim znaczeniu jest także sukces i umiejętność zatrzymania się w czasie, aby nie przekroczyć wymaganej liczby punktów jest również ważna.

"Tysiąc" to prosta gra z prostymi regułami, które możesz zapamiętać za pierwszym razem. Potrafi bawić, pomagać minąć czas lub po prostu rozproszyć się po ciężkim dniu pracy. Możesz grać w okresach - wymaga pełnego zanurzenia, w przeciwieństwie do gier RPG lub brodylok. Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Gra Tysiac
http://www.gratysiac.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl