Grudzień w Atrium Plejada


2023-12-08
Grudzień w Atrium Plejada Stwórz z nami magiczne święta!

Z okazji nadchodzących świąt Atrium Plejada zaplanowało dla klientów moc atrakcji! Grudniowe zakupy uprzyjemnią im w dniach 15-19 grudnia gwiazdkowe prezenty! Galeria obdaruje kupujących stylowymi dodatkami, a także czekoladkami, które każdemu poprawią zimowy nastrój. Dodatkowo w przedświąteczny weekend zaplanowano dla małych i dużych gości bezpłatne warsztaty, konkursy z  nagrodami, a także wspaniałą oprawę muzyczną w wykonaniu trio artystów w rozbarskich strojach.

 

Wśród tradycji związanych z Bożym Narodzeniem, tą najbardziej lubianą jest obdarowywanie najbliższych prezentami. Dlatego też tego wyjątkowego zwyczaju nie może zabraknąć w Atrium Plejada. W tym szczególnym, mroźnym okresie, w bytomskiej galerii zima sypie nagrodami!

 

Z myślą o klientach robiących zakupy w okresie 15-19 grudnia centrum handlowe przygotowało upominki, które będą doskonałym podarkiem pod choinkę. Gwiazdkowy upominek w postaci pudełka czekoladek Lindt mogą otrzymać kupujący, którzy w czasie trwania promocji zrobią zakupy na kwotę minimum 200 zł (maksymalnie na dwóch paragonach) i zgłoszą się do Punktu Obsługi Klienta (zlokalizowanym obok sklepu Reserved). W przypadku zakupów na kwotę za minimum 300 zł (maksymalnie na dwóch paragonach), klienci mogą otrzymać welurową poduszkę w kształcie gwiazdy (w kolorze burgundowym lub butelkowej zieleni) bądź efektownie zapakowany zestaw 4 świec zapachowych Yankee Candle Home Inspiration. Liczba nagród przewidzianych w  promocji jest ograniczona. Do rozdania jest 300 sztuk czekoladek oraz 300 sztuk poduszek i zestawów świec.

 

Dodatkowy upominek w postaci świątecznej kuli do kąpieli można otrzymać zapisując się do newslettera Atrium Plejada.

 

Niepowtarzalną, magiczną atmosferę stworzą bożonarodzeniowe warsztaty twórcze. W sobotę i niedzielę odwiedzający galerię będą mogli wziąć udział w kreatywnych zajęciach. W sobotę (16 grudnia) odbędą się warsztaty florystyczne tworzenia dekoracyjnych choinek i bombek z mchu. W niedzielę z kolei (17 grudnia) chętni będą mogli wykonać własnoręcznie świąteczne kule śnieżne. Warsztaty będą realizowane w godzinach 11.00-19.00 w  wydzielonej strefie znajdującej się przy Punkcie Obsługi Klienta akcji.

 

W programie znajdują się także warsztaty plastyczno-taneczne dla dzieci, które poprowadzą animatorzy z  Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu Rozbark. Zajęcia odbędą się w sobotę 16 grudnia, w godzinach 10.00-12.00, w lokalu znajdującym się obok sklepu CCC. Na zakończenie uczestnicy wezmą udział w tanecznej paradzie po pasażu Atrium Plejada.

 

Przedświąteczny weekend (16 i 17 grudnia) umilą klientom również quizy i konkursy z nagrodami. Do zdobycia są karty prezentowe o wartości 50 zł lub 100 zł do wybranych sklepów w Atrium Plejada.

 

Dopełnieniem niezwykłego klimatu będą wyjątkowe koncerty na żywo w wykonaniu trio lokalnych artystów (akordeon, klarnet, skrzypce), którzy wystąpią w świątecznym repertuarze i w tradycyjnych strojach rozbarskich.

Wystąpień muzycznych będzie można posłuchać w następujących terminach:

·         15.12.2023, w godzinach 15.30-17.30

·         16.12.2023, w godzinach 11.00-13.00

·         17.12.2023, w godzinach 12.00-14.00

 

W przedświątecznym czasie do spędzenia wspólnych chwil pełnych atrakcji, Atrium Plejada zaprasza w dniach 15-19 grudnia, w godzinach 11.00 – 19.00.

 

Więcej szczegółów na stronie www.atrium-plejada.pl oraz na profilu Fb https://www.facebook.com/AtriumPlejada.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl