Gwiazdy 'Gry o Tron' i 'Sherlocka' w trzecim sezonie dramatu kryminalnego 'Przesłuchanie'!


Gwiazdy 'Gry o Tron' i 'Sherlocka' w trzecim sezonie dramatu kryminalnego 'Przesłuchanie'!
2023-02-21
W głównej roli najnowszego sezonu serii 'Przesłuchanie' zobaczymy Larsa Mikkelsena, zdobywcę nagrody Emmy 2017 dla najlepszego aktora za rolę w produkcji 'Jeźdźcy burzy' znanego również z seriali takich jak ‘House of Cards’, ‘Wiedźmin’ czy ‘Sherlock’.

Zagadkowa śmierć młodej kobiety, skomplikowane śledztwo i tajemnicze powiązania na styku wielkiego biznesu i służb, a to wszystko w 3 sezonie serialu ‘Przesłuchanie’, jednego z najbardziej nagradzanych duńskich seriali kryminalnych ostatnich lat, z Larsem Mikkelsenem w roli głównej. W nowej odsłonie ‘Przesłuchania’ zobaczymy jak miliarder Holger Lang (Lars Mikkelsen) decyduje się poprowadzić na własną rękę śledztwo w sprawie morderstwa podopiecznej i potencjalnej spadkobierczyni. Serial otrzymał w ostatnich latach aż sześć nominacji Duńskiej Akademii Filmowej w najważniejszym duńskim plebiscycie filmowym ‘Robert’. Trzeci sezon jest już dostępny na platformie streamingowej Viaplay!

Morderstwo uwiecznione na kamerze

Śmierć Christiny Rasmussen budziła konsternację. Pomimo że wszystko wskazywało na samobójstwo, zrozpaczeni rodzice nie uwierzyli wstępnym ustaleniom policji. Christina miała wiele twarzy i zdaje się, że nikt nie znał ich wszystkich. Pomimo że była protegowaną i potencjalną spadkobierczynią Holgera Langa (Lars Mikkelsen), właściciela wielomilionowej firmy Lang Enterprises, miała również niejasne powiązania z półświatkiem. Gdy pewnego dnia Lang otrzymuje plik wideo z brutalnym morderstwem Christiny uwiecznionym na kamerze, mężczyzna wpada w szał. Na przekór niebezpieczeństwom Lang postanawia znaleźć mordercę na własną rękę. Mężczyzna rozpoczyna emocjonalne i autodestrukcyjne poszukiwania, podczas których stanie twarzą w twarz z najbliższymi współpracownikami, przyjaciółmi, wrogami i rodziną. Jak daleko posunie się Holger Lang, by poznać prawdę?

Obsada

W głównej roli najnowszego sezonu serii 'Przesłuchanie' zobaczymy Larsa Mikkelsena, zdobywcę nagrody Emmy 2017 dla najlepszego aktora za rolę w produkcji 'Jeźdźcy burzy' znanego również z seriali takich jak ‘House of Cards’, ‘Wiedźmin’ czy ‘Sherlock’.

‘Fabuła trzeciego sezonu ‘Przesłuchania’ znakomicie kontynuuje wątki z poprzednich sezonów. Mamy tu mocne dialogi i szybkie zwroty akcji. Nie mogę doczekać się momentu, w którym widzowie poznają dalszą część losów Holgera i poznają rozwiązanie tej historii.’ komentuje Lars Mikkelsen.

Ponadto w serialu wystąpił Pilou Asbæk wcielający się w rolę Eurona Greyjoya w ‘Grze o tron’, Evin Ahmad (‘The Rain’), oraz nominowany do międzynarodowej nagrody Emmy Sverrir Gudnason (‘Dziewczyna w sieci pająka’, ‘Borg/McEnroe’). W nowym sezonie wystąpi też cała plejada skandynawskich aktorów: Nicolas Bro (‘Most nad Sundem’), Josephine Park ('Baby Fever', ‘Pod osłoną mroku’), Jakob Oftebro ('Zbrodnia ostateczna', 'Mistrz'), Søren Malling ('Rodzice', 'Porwanie'), Lene Maria Christensen ('Zbaw nas ode złego’, 'Rose'), Solbjørg Højfeldt ('Jeźdźcy burzy', 'Riget Exodus') i Lars Brygmann ('Jeźdźcy sprawiedliwości').

‘Uwielbiam pracować z Christofferem Boe i jestem wielkim fanem ‘Przesłuchania’. Możliwość dołączenia do tak utalentowanego zespołu była dla mnie sporym zaszczytem. Mamy tutaj mocny scenariusz z wyrazistymi dialogami i intrygującą historią. Zdecydowanie trzeba to zobaczyć na własne oczy!’ – mówi Pilou Asbæk.

Twórcy

Serial został wyprodukowany przez Miso Film na zlecenie Viaplay Group. Twórcą i reżyserem serialu jest Christoffer Boe, zdobywca nagród na festiwalu w Cannes za film ‘Rekonstrukcja’ w kategoriach 'Najlepszy film długometrażowy' i 'Najlepszy debiut'. Wraz z Lasse Kyede, Rassmussenem (‘The Rain’) jest również odpowiedzialny za scenariusz serii ‘Przesłuchanie’. Producentką wykonawczą z ramienia Viaplay jest Marlene Billie Andreasen.

Trzeci sezon serialu ‘Przesłuchanie’ jest już dostępny wyłącznie na Viaplay.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Malgorzata Urbas

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl