HOLLAND 4 – nowość w ofercie Buszrem


HOLLAND 4 – nowość w ofercie Buszrem
2018-04-25
Kostka Holland znana była użytkownikom jako produkt przemysłowy, wykorzystywany do tworzenia wytrzymałych i odpornych nawierzchni (grubość 6 lub 8 cm) na podjazdach, parkingach i placach magazynowych.

Dostępne wersje kolorystyczne (czerwony, brązowy, oliwka, żółty) oraz tradycyjne - szary i grafit - zachęcały do wyboru i zakupów „w opcji ekonomicznej” także klientów indywidualnych. Prostota wzoru (kostka o wymiarach 20 x 10 cm) i efekt spokojnych, jednolitych nawierzchni zyskały przez lata liczne grono przekonanych i zadowolonych użytkowników.


Również z powodu zainteresowania klientów indywidualnych, w tegorocznej ofercie firmy Buszrem pojawiła się nowość - płukana kostka „Holland 4”. Kostka o grubości 4 cm dedykowana jest do nawierzchni przeznaczonych dla ruchu pieszego. Jednak najistotniejsza jest nowa wersja wykończenia powierzchni kostek. „Holland 4” jest kostką płukaną. Do jej górnej warstwy dodawane są naturalne, szlachetne kruszywa. To one nadają jej nowy, unikalny efekt estetyczny. „Holland 4” możemy znaleźć w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnym oraz „pieprz i sól”. Kulinarne nazewnictwo, w tym przypadku, doskonale opisuje efekt wymieszania białego i czarnego kamienia.


Prosta forma kształtu kostki i układanych z niej ścieżek w połączeniu z wyjątkowym efektem wizualnym osiąganym w procesie płukania kostki dodaje otoczeniu posesji gustownej elegancji. Szczególnie w sąsiedztwie nowoczesnej architektury efekt estetyczny działa ze zdwojoną siłą.


Holland 4 – kostka płukana

Wymiary: 20 x 10 x 4 cm

Kolory: pieprz i sól, czarny

Cena - 55,35 zł brutto/mkw


Holland – kostka gładka

Wymiary: 20 x 10 x 6 cm / 20 x 10 x 8 cm

Kolory: szary, grafit, czerwony, brązowy, oliwka, żółty

Cena – od 39, 36 zł brutto/mkwRedakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nota bene

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl