INNOWACYJNY DEMAKIJAŻ W MGNIENIU OKA POZNAJ NOWOŚĆ OD GARNIER - MLECZKO MICELARNE 3 W 1


2020-02-14
Skuteczny demakijaż to utrapienie każdej z nas, a pielęgnacja cery zamiast być przyjemnym rytuałem, często staje się obowiązkiem. Staje się tak szczególnie, kiedy mamy do czynienia z dojrzałą, suchą skórą, a jej oczyszczanie wywołuje codzienne podrażnienia.

 Skuteczny demakijaż to utrapienie każdej z nas, a pielęgnacja cery zamiast być przyjemnym rytuałem, często staje się obowiązkiem.  Staje się tak szczególnie, kiedy mamy do czynienia z dojrzałą, suchą skórą, a jej oczyszczanie wywołuje codzienne podrażnienia. Ale koniec z tym, na ratunek przychodzi Garnier Mleczko Micelarne 3w1

Innowacyjna nowość z gamy kultowych płynów micelarnych Garnier to połączenie świeżości i skuteczności płynu micelarnego z delikatnością nawilżającego mleczka, która gwarantuje multifunkcjonalność w codziennej  pielęgnacji.

Mleczko Micelarne 3w1 to produkt dla kobiet, które oprócz perfekcyjnego demakijażu i intensywnego oczyszczenia, pragną zapewnić swojej skórze także dogłębne nawilżenie, ukojenie i długotrwałe poczucie komfortu. Zawarte w nim micele, gliceryna oraz pantenol, doskonale wpływają na komfort skóry, szczególnie dojrzałej, która bywa sucha
i wrażliwą, a wyjątkowa formuła o subtelnym zapachu oraz delikatnej konsystencji oferuje skuteczne, przyjemne stosowanie. Mleczko micelarne 3w1 natychmiastowo pozbędzie się makijażu bez nadmiernego pocierania, zapewniając Twojej skórze skuteczną, ale delikatną pielęgnację, na jaką zasługuje.  

Cena: 23,99 PLN/ 400ml 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redaktor.k

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl