Inteligentniejsze i bezpieczniejsze wytrząsanie


Inteligentniejsze i bezpieczniejsze wytrząsanie
2023-12-21
Nowa seria wytrząsarek orbitalnych OHAUS Endeavor™ Light Duty wyznacza nowy standard precyzyjnej i inteligentnej pracy.


 OHAUS Corporation, czołowy światowy producent urządzeń wagowych, sprzętu laboratoryjnego i instrumentów analitycznych, zapowiedział wprowadzenie na rynek serii wytrząsarek orbitalnych ENDEAVOR Light Duty. Są inteligentne, praktyczne i niezawodne, a co najważniejsze — zachowują niezmienną stabilność. 

Bezpieczne i niezawodne

Seria Endeavor obejmuje modele e-E51LD0420, e-E51LD0403 i e-E51LDMP03, które zapewniają stabilne, dokładne i długotrwałe wytrząsanie z myślą o bezpieczeństwie i elastyczności. Wszystkich trzech modeli można używać w komorach chłodniczych i inkubatorach od -10 do 40 stopni Celsjusza, przy wilgotności względnej nieprzekraczającej 80%. Bezszczotkowe silniki prądu stałego nie wymagają skomplikowanej konserwacji i są skonstruowane tak, aby działały tak długo, jak będą potrzebne.

 

Wszystko, czego potrzebujesz

Możesz zapomnieć o kupowaniu oddzielnych platform, ponieważ seria Endeavor jest gotowa do użycia od razu podczas wytrząsania małych i średnich objętości. Wytrząsarki można również odpowiednio dostosować, co ułatwia mocowanie zacisków, kolb lub stojaków na probówki bezpośrednio do platform. Są to ekonomiczne urządzenia typu „wszystko w jednym”, przeznaczone do lekkiego wytrząsania, których można po prostu użyć w procesie i intensywnie ich używać.

 

Inteligentne i stabilne

To, co naprawdę wyróżnia serię Endeavor, to jej oprogramowanie. Możesz oszczędzić czas i zagwarantować sobie powtarzalne wyniki dzięki prostej funkcji programowania, która umożliwia tworzenie, zapisywanie i uruchamianie wieloetapowych programów. Wbudowane czujniki obciążenia wykrywają brak stabilności, automatycznie zmniejszając prędkość w celu ochrony integralności próbek i bezpieczeństwa w miejscu pracy. Intuicyjne, przyjazne dla użytkownika elementy sterujące pozwalają maksymalnie skrócić krzywą uczenia się, dzięki czemu rejestracja danych i sterowanie urządzeniem odbywa się niemal błyskawicznie.

 

Więcej informacji na temat wytrząsarek orbitalnych OHAUS Endeavor Light Duty można znaleźć na stronie www.ohaus.com

 

 

# # #

Informacje o firmie OHAUS Corporation

OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey (USA) to firma produkująca szeroką gamę wag elektronicznych i mechanicznych o wysokiej precyzji, które spełniają wymagania niemal każdego zastosowania. Firma jest światowym liderem w branży wag laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych oraz w niektórych rynkach specjalistycznych, np. w branży spożywczej, farmaceutycznej i jubilerskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008; nasze produkty są precyzyjne, niezawodne i dostępne w atrakcyjnych cenach, a w ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

TT
http://

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl