Intensywna wiosna u Sky Investments


Intensywna wiosna u Sky Investments
2020-02-27
Poznański deweloper Sky Investments nie próżnuje. Prężne prace odbywają się na Rodzinnych Podolan, które cieszą się dużą popularnością Dodatkowo w zanadrzu mają dwie premiery, które z pewnością pozytywnie zaskoczą poszukujących własnego „M”.

- Domy o powierzchni 91 m2 budowane w ramach osiedla Rodzinne Podolany to propozycja idealna dla rodzin, które pragną mieszkać w miejscu łączącym bliskość natury i łatwość dostępu do tętniącego życiem centrum Poznania. Mieszkańcy, prócz dającego duże możliwości aranżacyjne metrażu, będą mieli do zagospodarowania ogrody, które są naturalnym „przedłużeniem” domowej przestrzeni – podkreśla Agnieszka Jałoszyńska z firmy Sky Investments. Wybór tej inwestycji jest atrakcyjniejszy zwłaszcza teraz, gdy w szeregach E i G obowiązują ostatnie dni zimowej promocji. – Każdy, kto podpisze umowę deweloperską otrzyma w prezencie pakiet Strych, w ramach którego możliwa będzie częściowa adaptacja poddasza. W cenie 5,000zł brutto zawarte są następujące udogodnienia: otwór w stropie nad klatką, zaślepiony lekką konstrukcją drewnianą obłożoną płytą GK oraz płytą OSB, schody strychowe, wypełnienie wełną mineralną, punkt oświetleniowy i gniazdo elektryczne, a także 1 okno dachowe zamiast włazu dachowego. – dodaje przedstawicielka firmy.

Osoby poszukujące nieco mniejszego metrażu mogą zdecydować się na zakup dwupoziomowego mieszkania z tarasami na dachu w szeregach A i B, gdzie trwają intensywne prace finalizujące projekt. Dzięki powierzchni 76-79 m2 idealnie sprawdzą się one zarówno w przypadku rodzin, jak i osób ceniących sobie przestrzeń, która może przydać się w momencie organizacji rodzinnych bądź przyjacielskich spotkań. Także Ci, którzy pracują z domu i chcieliby wydzielić pomieszczenie na gabinet, swobodnie będą mogli zrobić to w ramach 4-pokojowego mieszkania.

- Prócz prężnie prowadzonych działań na Podolanach, nie próżnujemy jeśli chodzi o rozwój nowych projektów. Niedługo rozpoczniemy realizację dwóch zupełnie nowych inwestycji, czym jesteśmy niezwykle podekscytowani. Pierwsza, czyli budynek wielorodzinny z podziemnym parkingiem, zlokalizowana będzie na Wildzie, przy ul. Roboczej 48. Druga zaś to Osiedle 4 Stawy składające się w większości z domów bliźniaczych, które staną przy ul. Modlibowskiej w rejonie Poznań-Kotowo. Rok 2020 zapowiada się dla nas wyjątkowo pracowicie – relacjonuje Agnieszka Jałoszyńska.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MilenaPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl