Interprint rozpoczyna budowę dziesiątego zakładu produkcyjnego, tym razem w Turcji


2024-03-22
Interprint, jeden z wiodących na świecie producentów powierzchni dekoracyjnych dla przemysłu meblowego, podłogowego i wyposażenia wnętrz, rozszerza swoją międzynarodową obecność, budując dziesiąty zakład produkcyjny, tym razem w Turcji.

Rozpoczęcie budowy zaplanowano na kwiecień 2024 roku, natomiast produkcja ma zostać uruchomiona w pierwszym kwartale 2026 roku. W przyszłości klienci z Turcji i Bliskiego Wschodu będą mogli korzystać z bliskiego położenia zakładu, krótszych terminów dostaw i sprawniejszego reagowania na ich potrzeby. 

„Turcja jest jednym z najważniejszych dla nas rynków. Logicznym jest więc dla nas rozszerzenie tam naszej produkcji w ramach strategii naturalnego rozwoju” – wyjaśnia Jens Bauer, CEO Interprint. Grupa Interprint, działająca na arenie międzynarodowej, widzi ogromny potencjał w Turcji i całym Bliskim Wschodzie. Dlatego też chcemy, aby nowy zakład produkcyjny mógł jeszcze bliżej współpracować ze swoimi klientami oferując im lepszy serwis, a także być blisko lokalnej społeczności.

Na lokalizację nowego zakładu Interprint wybrał teren przemysłowy Gebkim w Gebze. Od 2026 r. rozpocznie tam swoją działalność z dwiema maszynami do wklęsłodruku, własnym działem grawerowania cylindrów oraz showroomem, na powierzchni 24 000 m2. Tam też klienci będą mogli zapoznać się z nowymi dekorami Interprint oraz skorzystać z porad ekspertów.

Dzięki nowemu zakładowi produkcyjnemu Interprint będzie w stanie znacząco skrócić czas oczekiwania na dostawę, oferować większe ilości produktów i szybciej reagować na potrzeby odbiorców. To z kolei poprawi jakość usług i sprawi, że będą one jeszcze bardziej skoncentrowane na kliencie – zgodnie z mottem „Myśl globalnie, działaj lokalnie”.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jagoda Mówińska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl