Inwestycje w nowe działki na Mazurach - Rogowa Góra | Rodzinne Inwestycje


2022-08-25
Rodzinne Inwestycje wprowadzają na rynek długo oczekiwany produkt - Osadę nad Jeziorem Drwęckim. Firma oferuje możliwość inwestowania w ziemię o wysokim potencjale wzrostu wartości w ramach zorganizowanej osady położonej w niezwykle malowniczym i świetnie zlokalizowanym zakątku Warmii i Mazur.

 

Mazurska polana z urokliwymi brzozami

 

Teren inwestycyjny położony jest w powiecie ostródzkim, w gminie Miłomłyn, nad brzegiem Jeziora Drwęckiegomalowniczą wyspą znaną jako Orzechowa. Pagórkowate ukształtowanie porośniętego młodymi brzozami terenu nadaje mu wyjątkowego i niepowtarzalnego uroku

Osada składa się ze 121 działek o powierzchni od 1350 m2 do 1834 m2 oraz wspólnego, prywatnego terenu rekreacyjnego z planowanym boiskiem do siatk
ówki, kortem tenisowym, placami zabaw i altanami grillowymi. Dodatkowo, właściciele będą mogli korzystać z oddalonej o 250 m plaży gminnej z planowanym pomostem i infrastrukturą sportowo-rekreacyjną. Ceny działek wynoszą od 169 000 zł do 299 000 zł, co stanowi niezwykle korzystną ofertę, biorąc pod uwagę wyjątkowe położenie i atuty lokalizacji.

W ramach Programu Rozwoju Osady teren zostanie wzbogacony o przyłącze wodociągowe, przyłącze energetyczne, a także sieć dróg wewnętrznych oraz ogrodzenie.

 

                           Szerokie możliwości zagospodarowania działek

 

Teren w całości objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z bardzo atrakcyjnymi parametrami zabudowy.
Na działce możliwe jest wybudowanie wspaniałego, przestrzennego domu o powierzchni użytkowej przekraczającej nawet 800 m2, co zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających Inwestor
ów.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że wyjątkowej urody teren inwestycyjny znajduje się między powszechnie lubianą Ostródą oraz Iławą, w świetnej lokalizacji, niedaleko komfortowej trasy S7.

                                                               Bogata oferta turystyczna

Nasza najnowsza oferta działek w Osadzie nad Jeziorem Drwęckim to doskonałe rozwiązanie na obecne czasy. Decydując się na produkt inwestycyjny, warto zwrócić uwagę zarówno na to, czy nasz kapitał będzie bezpieczny, jak i na to, jakiego zysku można oczekiwać w przyszłości. Wśród najczęściej wybieranych instrumentów, chroniących kapitał w czasach inflacji, doskonale wypada ziemia. Jak pokazują dane, w ciągu 25 lat ceny mieszkań wzrosły w Polsce o ponad 535%, ceny złota o 622%, indeks notowań giełdowych WIG wzrósł o 935%, za to ziemia zyskała na wartości aż 2120% – przypomina Dariusz Seges, Dyrektor Departamentu Inwestycji i Rozwoju w firmie Rodzinne Inwestycje.

 

W bliskiej okolicy Osady znajdziemy liczne 4- i 5-gwiazdkowe luksusowe hotele (Dr Irena Eris Spa leżący w pięknym Parku Krajobrazowym Wzgórz Dylewskich, niezwykłej urody Pałac Mortęgi w Lubawie, a także Narie Resort&Spa w Wilnowie, Hotel Masuria w Łukcie, Villa Port w Ostródzie czy Grand Hotel Tiffi w Iławie). Jedną z okolicznych atrakcji z pewnością jest plaża miejska znajdująca się tuż przy ekskluzywnym hotelu Radisson w Ostródzie oraz bogata oferta kulinarna w lokalnych restauracjach. To chyba najlepiej świadczy o wysokim potencjale inwestycyjnym tego regionu. 

Zapaleni turyści znajdą tu mnóstwo atrakcji, jak choćby Kanał Elbląski uznany za jeden z
7 cud
ów Polski, którym można dopłynąć aż do Morza Bałtyckiego, Zamek w Karnitach - jeden z najpiękniejszych takich obiektów na Warmii, kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy Osada Danków, ekskluzywny ośrodki z polem golfowym Mazury Golf&Country Club w Gietrzwałdzie oraz Sand Valley Golf Resort w okolicy Pasłęka. W pobliskiej Ostródzie znajdziemy również wyciąg narciarski dla miłośnikónarciarstwa wodnego. Leżący nieopodal Miłomłyn to z kolei świetnie rozwijające się, urokliwe miasto, które wkrótce stanie się uzdrowiskiem, a to między innymi dzięki niedawno oddanej do użytku tężni solankowej niedaleko Jeziora Ilińskiego. Ciekawostką jest fakt, że kształt tężni przypomina koło młyńskie nawiązujące do herbu miasta.

Prezentowany teren inwestycyjny, szczeg
ólnie w obliczu bardzo wysokiej obecnie inflacji, jest niezwykłą szansą. „Obecnie w tym przedziale cenowym naprawdę trudno o lepszą propozycję inwestorską w skali całego kraju” - przekonuje Dariusz Seges. 

 

Firma Rodzinne Inwestycje jako ekspert rynkowy aktywnie angażuje się w działania edukacyjne, aby inwestorzy mieli pełną świadomość inwestycyjną i wiedzę o tym, jak znaczące dla własnego bezpieczeństwa finansowego jest posiadanie odpowiednio wyselekcjonowanego gruntu, zwłaszcza zabezpieczonego aktem notarialnym. W 2020 roku spółka otrzymała Certyfikat „Produkt Warmia-Mazury” przyznany przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za promocję regionu i rozwój gruntów zlokalizowanych na terenie województwa. 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pan Kowalski Strategicznie

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl