Jarmark Świąteczny w VIVO! Stalowa Wola


Jarmark Świąteczny w VIVO! Stalowa Wola
2019-12-13
VIVO! Stalowa Wola zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnych, swojskich przysmaków do odwiedzenia Jarmarku Świątecznego, który odbędzie w dniach 13-23 grudnia. W trakcie wydarzenia na specjalnie przygotowanych stoiskach będzie można nabyć wiele kulinarnych specjałów.

13 grudnia w VIVO! Stalowa Wola rozpocznie się Jarmark Świąteczny. Trwający do 23 grudnia targ będzie niezwykłą okazją, by przed Świętami Bożego Narodzenia zaopatrzyć domową spiżarkę w lokalne produkty najwyższej jakości bądź też sprawić sobie i bliskim smaczny prezent. Wśród stoisk znajdziemy m.in. wędliny staropolskie, sery korycińskie, tradycyjne wypieki i ciasteczka, a także miody. Na miłośników orientalnych smaków i zapachów czekać będą przyprawy z całego świata, oryginalna chałwa turecka oraz włoskie specjały, takie jak oliwy, sery i kawy. Jarmark Świąteczny w VIVO! Stalowa Wola będzie jednym z niewielu wydarzeń, które daje możliwość nabycia wysokiej jakości artykułów spożywczych, wyróżniających się na tle towarów masowej produkcji.

Jarmark Świąteczny odbędzie się w dniach 13-23 grudnia, w godzinach otwarcia VIVO! Stalowa Wola.


Serdecznie zapraszamy!


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl