Jesienne smakołyki w Porcie Łódź


Jesienne smakołyki w Porcie Łódź
2017-10-09
Jesień w pełni. W tym czasie szczególnie należy zadbać o zdrowie, by dobre samopoczucie dopisywało niezależnie od pogody.

Podczas jesieni warto zadbać o zbilansowaną dietę. Naturalne, bez konserwantów i do tego smaczne wyroby dostępne na Jarmarku w Porcie Łódź nie tylko uchronią od przeziębień, ale również wpłyną na dobry nastrój. Obok sklepu Saturn w dniach 12 – 15 października na Klientów będą czekać wystawcy, u których zakupimy prawdziwe, zdrowe miody z lokalnych pasiek, suszone owoce, pieczywo wypiekane na naturalnym zakwasie, a także wędzone ryby, wędliny i aromatyczne przyprawy. Zakupione produkty na Jarmarku, wykorzystane do przyrządzania posiłków z pewnością dodadzą energii na jesienne dni.  

Na Jarmark Produktów Regionalnych zapraszamy od najbliższego czwartku do soboty w godzinach 10:00 -21:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00 – 20:00.  Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl