Kampania HELIO w mediach


Kampania HELIO w mediach
2023-03-10
Marka HELIO jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi planuje szeroką kampanię w mediach tradycyjnych, drukowanych oraz społecznościowych. Przedświąteczne działania ruszyły już w lutym. Obejmują m.in. portale branżowe, lifestylowe oraz kobiece.

Promocja produktów HELIO odbywać się będzie także we współpracy z  opiniotwórczymi influencerami. Równocześnie HELIO przewiduje w tym czasie liczne konkursy oraz promocje w wybranych punktach sprzedaży.

 Ponadto jak co roku, marka przygotuje dla swoich odbiorców mnóstwo wielkanocnych inspiracji w formie wideo przepisów. Głównym celem prowadzonej kampanii jest przypomnienie o masach krówkowych HELIO Premium i popularnych w okresie przedświątecznym bakalii. Są one bowiem niezbędnym elementem świątecznej listy zakupów. Zapraszamy do śledzenia kampanii!


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

marta.skibinska@efektpr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl