Karty podarunkowe w podziękowaniu za zakupy od Centrum Korona


Karty podarunkowe w podziękowaniu za zakupy od Centrum Korona
2020-10-12
Jesień z nagrodami od Centrum Korona! W dniach 9-24 października weź udział w loterii z upominkami o wartości aż 50.000 złotych! Zrób zakupy, odbierz zdrapkę i sprawdź, czy wygrałeś jedną z blisko 1200 kart podarunkowych!

Centrum Korona rozpoczyna jesień loterią z atrakcyjnymi nagrodami. Zasady udziału w akcji są niezwykle proste! Wystarczy w dniach 9-24 października zrobić zakupy za minimum 100 złotych (można łączyć maksymalnie 2 paragony, maksymalnie 50 złotych wydane w hipermarkecie), a następnie zgłosić się do Punktu Obsługi Loterii z dowodami zakupu. Ostatnim krokiem jest wylosowanie kuponu-zdrapki z dostępnej puli oraz sprawdzenie, czy zdrapka kryje informację o wygranej. W puli nagród karty podarunkowe o wartości 100 złotych, 50 złotych oraz 20 złotych na kolejne zakupy w Centrum Korona. Liczba nagród ograniczona.

„Jesienne zakupy w Centrum Korona to przepustka do udziału w loterii oraz bilet wstępu do atrakcyjnych nagród. Powracamy z lubianą przez naszych klientów loterią-zdrapką, podczas której będzie można zdobyć karty podarunkowe na dodatkowe zakupy. Zapraszamy do wspólnej zabawy i cieszenia się upominkami” – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin „Jesiennej loterii” jest dostępny w Punkcie Obsługi Loterii, czynnym w dniach 9-24 października w godzinach 9.00-21.00 (z wyłączeniem niedziel niehandlowych). Punkt Obsługi Loterii jest zlokalizowany na Placu Piastowskim w sąsiedztwie sklepu Bytom.

Dodatkowe informacje:

Centrum Korona

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można aktywnie spędzić czas w klubie fitness oraz zrelaksować się w strefie kina i restauracji. Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Korona to 50.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, GO Sport, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court  z 12 restauracjami. Centrum Korona to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Właścicielem Centrum Korona jest spółka celowa CH Wrocław Sp. z o.o. zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund.

www.centrum-korona.pl

 

CROMWELL Property Group

 

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 7.5 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną platformę i infrastrukturę wykorzystującą w pełni zintegrowany model zarządzania nieruchomościami inwestycyjnymi.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,8 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

 

www.cromwellpropertygroup.com


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl