„Karty z bonusem” wracają do poznańskiej Avenidy


„Karty z bonusem” wracają do poznańskiej Avenidy
2020-02-20
Na klientów centrum handlowego Avenida po raz kolejny czeka niespodzianka. Każdy, kto w dniach 24 – 29 lutego zakupi kartę podarunkową o wartości 100 zł, otrzyma dodatkowe 20 zł do wykorzystania w salonach na terenie poznańskiego Centrum.

20% więcej doładowania – taki bonus czeka na klientów Avenidy Poznań, którzy w czasie trwania akcji (24 – 29 lutego) nabędą kartę podarunkową o wartości 100 zł.  W praktyce, kupując kartę podarunkową za 100 zł, znajdzie się na niej 120 zł do wykorzystania w każdym salonie zlokalizowanym na pasażach Centrum.

Avenida po raz kolejny w ten sposób premiuje zakup kart podarunkowych. Poprzednia tego typu akcja organizowana była jesienią 2019 r. i spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

Łączna pula promocyjnych doładowań to 30 000 zł.

Kartę podarunkową Avenida można nabyć w Punkcie Informacji na poziomie 0. Regulamin akcji znajduje się na stronie www.avenidapoznan.com.

Łącznik prostoliniowy 1  Więcej informacji udziela:

Katarzyna Korpak

Dyrektor Centrum Handlowego Avenida Poznań

ECE Projektmanagement Polska


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl