Kim jest Kasia? VI Aukcja – Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów


Kim jest Kasia? VI Aukcja – Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów
2020-10-15
Ze względów bezpieczeństwa zachęcamy Państwa do licytacji zdalnej – online lub przez telefon.

Kim jest Kasia? Dlaczego mały chłopiec uparcie stoi na krześle? Jak sportretować Apacza? Gdzie najlepiej napić się kawy w Monastirze? Na te i inne pytania odpowiemy już 6 listopada o 19:30 na VI Aukcji – Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów w Domu Aukcyjnym Art in House (Al. Jerozolimskie 107, Warszawa). Ze względów bezpieczeństwa zachęcamy Państwa do licytacji zdalnej – online lub przez telefon.

W listopadowym katalogu zgromadziliśmy prace uznanych artystów, którzy pojawili się na polskim rynku sztuki po 1989 roku i mogą pochwalić się licznymi sukcesami artystycznymi w Polsce oraz na świecie. Prezentowane obrazy i rzeźby są nieco trudniejsze w odbiorze, jednocześnie odznaczając się dekoracyjnością, która pozwalają postrzegać je jako estetyczny element otaczających nas wnętrz.

W katalogu odnajdziecie prace w mocnej, przykuwającej wzrok kolorystyce: dziewczęcy portret Zofii Błażko, trójwymiarową kompozycję Bartosza Kokosińskiego, abstrakcyjne „przejścia” Tomasza Kopcewicza, życie w zgiełku (w języku Hopi zwane „koyaanisqatsi”) Łukasza Patelczyka, żółte pociągnięcia pędzlem Jaśka Balcerzaka czy polemikę Sebastiana Kroka ze współczesnym językiem reklamy.

Subtelność kompozycji i kolorów odnajdziecie w podwójnym portrecie autorstwa Doroty Kuźnik, minimalistycznych „Lampionach” Ilony Herc, wizycie w muzeum Mateusza Maliborskiego, podniebnym zeppelinie Bartka Otockiego czy geometrycznym obrazie Anny Panek.

Wśród rzeźb zobaczycie terapeutyczną „Laseroterapię” Moniki Dąbrowskiej-Picewicz, charakterystyczną figurę z brązu autorstwa Tomasza Koclęgi oraz wyraz indywidualizmu w małym ciele, czyli portret syna Tomasza Górnickiego.

Katalog aukcji oraz instrukcję licytacji znajdziecie na stronie www.artinhouse.pl.

Wystawa prac czynna w miejscu aukcji od 2 do 6 listopada, w godzinach 10:00 – 18:00.

 

Zapraszamy!

 

VI Aukcja - Nowe Pokolenie dla Kolekcjonerów

06 listopada 2020, 19:30 (piątek)

Art in House Dom Aukcyjny

Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ArtinHouse

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl