Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Wilk w owczej skórze”


2017-08-25
Już w sobotę, 26 sierpnia, o godz. 11:00 rozpocznie się kolejna edycja bajkowych poranków na placu Europejskim. Organizator wydarzenia, firma Ghelamco Poland, zaprasza najmłodszych mieszkańców Warszawy na seans rosyjskiej animacji „Wilk w owczej skórze”.

W ostatni, sierpniowy weekend na placu Europejskim znów zawita bajkowa atmosfera. Tym razem w kinie letnim dla dzieci zobaczymy rosyjską animację „Wilk w owczej skórze”, nominowaną do „azjatyckiego Oskara” w konkursie Asia Pacific Screen Awards w kategorii „Najlepsza animacja pełnometrażowa”. Oprócz seansu na najmłodszych widzów będzie czekała zabawa z bańkami, a w restauracji The Place można będzie skorzystać z menu w promocyjnych cenach.

 

Tytuł i fabuła animacji wprost nawiązują do znanego każdemu przysłowia: przenosimy się w świat krwiożerczych wilków i potulnych owiec oraz ich wzajemnych relacji. Jest to historia sympatycznego wilka o imieniu Szary, który prowadzi lekkomyślne życie wśród swojej watahy. Jego hobby to żarty płatane współbraciom, wieczna zabawa i polowania na owce. Nieoczekiwanie, podczas rady starszyzny, wilki decydują o oddaniu mu władzy w stadzie. Wtedy postanawia się zmienić, dojrzeć, zostać prawdziwym przywódcą watahy i przy okazji… zdobyć miłość pięknej wilczycy Bianki. Swój cel realizuje jednak w typowy dla siebie sposób - udaje się do nieodległego obozu cygańskiego, gdzie od wróżki dostaje magiczny napój. Jego wypicie ma mu pomóc w przemianie. Jednak nie takiej zmiany się spodziewał: Szary budzi się wśród owiec w ciele… barana. Czeka na niego nie lada wyzwanie – być wilkiem w owczej skórze nie jest przecież łatwo!

 

Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Wilk w owczej skórze”

26 sierpnia, godz. 11:00

Wstęp wolny

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: https://www.facebook.com/events/130717810877663


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Partner of Promotion

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl