Klocki, które budują wspomnienia: Wystawa LEGO® w Galerii Bemowo


Klocki, które budują wspomnienia: Wystawa LEGO® w Galerii Bemowo
2024-05-22
W sobotę 25 maja 2024 roku w godzinach 10.00-18.00 Galeria Bemowo zaprasza na kolejną edycję wystawy LEGO®.

To wydarzenie, współorganizowane z klubem dorosłych fanów LEGO® – WAWLUG, przeniesie odwiedzających w świat kreatywności i nieograniczonych możliwości konstrukcyjnych.

LEGO® to zabawki, które od pokoleń cieszą i inspirują zarówno dzieci, jak i dorosłych. Na wystawie, zlokalizowanej w przestrzeni Spotykalni w Galerii Bemowo, odwiedzający będą mieli okazję podziwiać nie tylko najnowsze modele i makiety stworzone przez członków klubu WAWLUG, ale także spotkać się z prawdziwymi pasjonatami najpopularniejszych klocków świata. Wśród prezentowanych eksponatów znajdą się kolekcje obrazów i mozaik, różnego rodzaju żaglowce, a także fascynująca makieta z piramidami egipskimi oraz ruchoma makieta „Power Miners”.

Specjalnie dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy kącik zabaw, gdzie dzieci będą mogły korzystać z klocków i tworzyć własne konstrukcje w piaskownicy. Zapewniamy również autorskie kolorowanki, które pomogą rozwijać wyobraźnię i zdolności manualne najmłodszych.

Wystawa jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych i jest całkowicie bezpłatna. Zapraszamy do spędzenia soboty w kreatywnej atmosferze, odkrywając nowe możliwości i ciesząc się wspólnym czasem. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w Spotykalni w Galerii Bemowo (pierwsze piętro) w sobotę, 25 maja 2024 roku, w godzinach 10.00-18.00. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zanurzyć się w świat LEGO w Galerii Bemowo!

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl