Kobiety z branży nieruchomości na Property Walk w ŁÓDŹ.WORK


2022-10-17
13 października br. miało miejsce spotkanie Women in Real Estate in Poland (WIREP), w ramach pierwszego Property Walk w Łodzi. Blisko 40 kobiet zebrało się, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a także nawiązać nowe relacje zawodowe i osobiste.
Wydarzenie odbyło się na terenie inwestycji biurowej OKAM - ŁÓDŹ.WORK. W spotkaniu uczestniczyły także przedstawicielki Urzędu Miasta Łodzi.  
 
Kobiety, także w naszej branży, są niezwykle przedsiębiorcze, mają ogromną siłę i potencjał. W OKAM mocno stawiamy na parytet płci, dotyczy on zarówno samego Zarządu jak  i stanowisk kierowniczych w poszczególnych działach. Przykładamy również ogromną wagę do możliwości łączenia z sukcesem przez kobiety życia zawodowego z osobistym i rodzinnym. Takie spotkania to szansa na wymianę wiedzy, opinii, doświadczenia, a także nawiązanie nowych wartościowych kontaktów. Cieszymy się ponadto, że pierwsze spotkanie z cyklu Property Walk odbyło się w Łodzi, z którą od lat jesteśmy blisko związani, na terenie naszej biurowej inwestycji ŁÓDŹ.WORK - podkreśla Anna Watkowska, Head of People i Członek Zarządu w OKAM Capital. 

Anna Watkowska przybliżyła profil działalności OKAM w tym historię OKAMu w Łodzi a także  najbliższe plany inwestycyjne firmy, w tym dotyczące stolicy województwa łódzkiego. Uczestnicy mogli bezpośrednio zwiedzić ŁÓDŹ.WORK, dowiedzieć się więcej o historii tego miejsca, gdzie dawniej działała fabryka Teodora Meyerhoffa, a także o ofercie najmu przestrzeni biurowej. Podczas wycieczki po ŁÓDŹ.WORK goście obejrzeli również przykładową powierzchnię niewykończoną oraz wykończoną wraz z wyposażeniem a także istniejący showroom, w którym wszyscy najemcy ŁÓDŹ.WORK mogą skorzystać z bogatej oferty mebli biurowych. Na spotkaniu poruszona została także, bliska OKAM, tematyka rewitalizacji Łodzi, dzięki której powstają budynki łączące tradycję  
i historię z nowoczesnością. 

Poza ŁÓDŹ.WORK, w stolicy regionu OKAM zrealizował ważny na mapie miasta projekt kulturalno-rozrywkowy Strefę Piotrkowska 217. W jej sąsiedztwie prowadzi obecnie pierwszą inwestycję mieszkaniową w Łodzi. W planach ma kolejną, tym razem zlokalizowaną obok ŁÓDŹ.WORK, przy  
ul. Dowborczyków, gdzie powstać ma około 300 mieszkań.  

WIREP jest Stowarzyszeniem, którego działania koncentrują się na wsparciu edukacji i networkingu kobiet, wymianie doświadczeń między nimi, a także pomocy w godzeniu życia zawodowego z prywatnym.  

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sylwia Majcher

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl